Kalendář akcí

zavřít filtr
Filtr

VYBRAT

Vyberte klíčové slovo:

Zavřít

ABCČDEFGHIJKLMNOPRŘSTUVWZ

VYBRAT

Zavřít

Vyberte město:


ABCČDFGHCHJKLMNOPRŘSŠTÚUVWZŽ

Délka trvání ve dnech(8)

Vymazat filtr

Vašemu výběru odpovídá
0 záznamů

Celkem: 27 záznamů

HusiteNaTaliri-jccr-2.jpg
představení

Husité na talíři | Večerní toulky bájným Hradcem

11. 9. 2015 - 9. 10. 2015 20:00 Jindřichohradecko, Jindřichův Hradec

Staňte se součástí středověké hostiny v klášteře minoritů a zažijte dobové stolování a stravování na vlastní kůži a zažívací ústrojí! V Jindřichově Hradci jsou letos husité na talíři! Tak tedy vzhůru do roku 1420...

představení

TENNESSEE WILLIAMS – KRÁLOVSTVÍ BOŽÍ NA ZEMI

5. 10. 2015 19:30 - 22:00 Českokrumlovsko, Český Krumlov

Režie: Pavel Ondruch, světla a zvuk: Michal Brodec, Tomáš Dvořan a David Zelinka

Hrají:   JITKA ČVANČAROVÁ, MARTIN HOFMANN a ONDŘEJ NOVÁK

Starý dům na samotě, neutuchající déšť a muž čekající na svého nenáviděného a těžce nemocného bratra. Umírající ale nečekaně přivádí novomanželku, která mu má pomoci vyštvat nevlastního příbuzného. Boj mezi dvěma nesmiřitelnými světy začíná. Kdo z nich obhájí svůj nárok na dům, nárok na život, nárok na smysl své existence? Zoufalá padlá žena potácející se mezi dvěma muži a snažící se odvrátit svůj nezadržitelný životní pád? Divoký, živočišný, mužný a odstrčený misogyn? Nebo impotentní troska chorobně závislá na své zemřelé matce? Strhující analýza zoufalství a samoty v rouchu apokalyptické vize z pera nejlepšího básníka amerického jeviště Tennesseeho Williamse.

V české inscenaci se v Divadle Ungelt v hlavních rolích představí: Jitka Čvančarová a Martin Hofmann.

Nenechte si určitě ujít nejnovější inscenaci Divadla UNGELT.

Délka představení:  130 minut s přestávkou.                     

B.Nmcov.jpg
představení

OSAMĚLÉ VEČERY DORY N. - divadelní představení v Týně nad Vltavou

6. 10. 2015 19:30 - 22:00 Českobudějovicko, Týn nad Vltavou

MCKV Týn nad Vltavou zve všechny příznivce divadelních představení do MDK Sokolovny na divadelní sezónu PODZIM 2015.

1441799354.jpg
představení

Léčivé divadlo Gabriely Filippi s představením Dar z nebes

14. 10. 2015 Třeboňsko, Třeboň

Ve středu 14. října vás od 19 hodin srdečně zveme na Léčivé divadlo Gabriely Filippi s představením Dar z nebes, které se koná na velkém sále Lázní Aurora v Třeboni. Představení pořádá Art agency Faltusi ve spolupráci s Lázněmi Aurora a restauracemi Šupina a Šupinka.

představení

SYNDIBÁD

18. 10. 2015 15:00 - 16:00 Českokrumlovsko, Český Krumlov

Nedělní pohádka

Režie: Pepino Kašpar, scénář: Alena Švecová, výprava: Anna + Beta Kočvarovy, Emil Navrátil a Alena Švecová, hudba: kolektiv, loutky: Daniela Machová, Michaela Ondřichová,

Hrají: ALENA ŠVECOVÁ A JAKUB KŘIKAVA

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu vonící dálkou, kávou a vzácným kořením, do země jménem Omán. Zde žil chudý, leč odhodlaný mládenec Syndibád. Na cestě za dobrodružstvím mu dopomůže tučná ryba, létající koberec, kouzelná lampa, džin a také samonavigovací papoušek... Ale nebojte se, napínavá a nebezpečná cesta změní se v cestu svatební. Po necelé hodince v bambusovém labyrintu přijde šťastný konec.

Délka představení: 50 minut             

představení

JAN DRDA, ZDENĚK BARTÁK, PETR MARKOV – HRÁTKY S ČERTEM

19. 10. 2015 19:30 - 21:15 Českokrumlovsko, Český Krumlov

Předplatné sezóna PODZIM "A"

Režie: Karol Suszka Hrají: Zdeněk Hrabal - Miloslav Čížek - Vítězslav Kryške - Zdeněk Klusák - Petra Sklářová - Lucie Bergerová - Petr Sutory - Karel Čepek - Petr Pěnkava - Adéla Krulikovská - Ondřej Frydrych - Jana Ondrušková a Tomáš Hába.

Pohádkové hry Jana Drdy jsou známy poměrně širokému okruhu diváků. Je v nich humor, poezie a většinou, jak už to v pohádkách bývá, v nich vítězí dobro nad zlem. Přesto však jejich inscenování prospívá jistá „inovace“. Proto jsme oslovili autorkou dvojici Petr Markov – Zdeněk Barták, jejichž muzikál Jedna noc na Karlštejně slaví zasloužený úspěch na scéně TD, a oba autoři převedli Drdův příběh do muzikálové podoby. Vzájemná spolupráce těchto autorů byla vždy zdrojem dobré zábavy a výborné hudby. Délka představení:  1 hodina 45 minut s přestávkou.

představení

JAN DRDA, ZDENĚK BARTÁK, PETR MARKOV – HRÁTKY S ČERTEM

20. 10. 2015 10:30 - 12:00 Českokrumlovsko, Český Krumlov

Představení od 10.30 je vyprodáno!

Režie: Karol Suszka

Pohádkové hry Jana Drdy jsou známy poměrně širokému okruhu diváků. Je v nich humor, poezie a většinou, jak už to v pohádkách bývá, v nich vítězí dobro nad zlem. Přesto však jejich inscenování prospívá jistá „inovace“. Proto jsme oslovili autorkou dvojici Petr Markov – Zdeněk Barták, jejichž muzikál Jedna noc na Karlštejně slaví zasloužený úspěch na scéně TD, a oba autoři převedli Drdův příběh do muzikálové podoby. Vzájemná spolupráce těchto autorů byla vždy zdrojem dobré zábavy a výborné hudby.

Hrají: Zdeněk Hrabal - Miloslav Čížek - Vítězslav Kryške - Zdeněk Klusák - Petra Sklářová - Lucie Bergerová - Petr Sutory - Karel Čepek - Petr Pěnkava - Adéla Krulikovská - Ondřej Frydrych - Jana Ondrušková a Tomáš Hába.

Inscenace vedle výrazného moderního divadelního zážitku přináší studentům pozoruhodné setkání s českým autorem dramatické i nedramatické literatury. Inscenace je zajímavou kombinací činoherního a muzikálového divadla!

Délka představení:  1 hodina 20 minut s přestávkou.                 

představení

"ÚSMĚVY IVA ŠMOLDASE S PÍSNIČKAMI PEPY ŠTROSSE".

20. 10. 2015 19:30 - 21:00 Českokrumlovsko, Český Krumlov

Dvouhodinový zábavný pořad improvizací pana Iva Šmoldase, podbarvený swingovými písničkami Pepy Štrosse, včetně recitace jeho veršů, ale i veselé rodinné historky z jeho pestrého života.

představení

TOMÁŠ JARKOVSKÝ, JAKUB VAŠÍČEK – A DO TŘETICE VŠEHO

1. 11. 2015 15:00 - 16:00 Českokrumlovsko, Český Krumlov

O třech přadlenách, Otesánek, Obušku, hýbej se!

Tři pohádky, jak je vypráví starý orchestrion.

Režie: Jakub Vašíček | Výprava: Kamil Bělohlávek | Dramaturgie: Tomáš Jarkovský | Hudba:kolektiv

Hrají: BARBARA HUMEL, FILIP HUML, PETRA CICÁKOVÁ, PAVEL ČERNÍKPo výletech mezi indiány či do cirkusového zvěřince se Divadlo Drak obrací zpět k lidové klasice. Z inscenace A do třetice všeho... se dozvíte, že bez práce nejsou svatební koláče, že kdo přespříliš rozmazluje svoje děti, ten riskuje, že jimi bude sněden, a že krást se opravdu, ale opravdu nevyplácí. Moudrost a půvab klasických pohádek se tu navíc snoubí s magií loutkového divadla, romantikou starých hracích skříní a nenahraditelnou energií živé hudby. Inscenace A do třetice všeho... je určena nejmenším divákům a vychází z klasických pohádek, jak je zaznamenali Karel Jaromír Erben, Božena Němcová a další. Inspiruje se slavnou tradicí lidového loutkového a jarmarečního divadla či fenoménem kramářské písně a hledá pro ně nové, současné výrazové prostředky. Trojici příběhů, ve kterých magická trojka hraje trojnásobnou roli, tak budeme vyprávět podobně, jak to lidoví loutkáři dělají už po staletí. A přece jinak...

Tradiční inscenace světově proslaveného divadla. Ukázková inscenace pracující vynikajícím způsobem zvládnutými a originálními divadelními prostředky. Inscenace v podání tohoto divadla zaručuje dětem a žákům poutavou a imaginaci rozvíjející podívanou.

Inscenace je určena žákům MŠ a 1. stupně ZŠ (respektive dětem od 3 do 10 let)

Délka představení:  50 minut                     

představení

Můj báječný rozvod

6. 11. 2015 19:00 - 21:00 Jindřichohradecko, Kardašova Řečice

6.11.2015 od 19:00 bude v místním kulturním domě sehrána divadelní hra o jednom herci v podání Elišky Balzerové. Jedná se o laskavou komedii věnovanou všem, kteří ne vlastní vinou zůstali sami. Eliška Balzerová je sama na jevišti ve všech osmnácti rolích. Plakát naleznete po otevření tohoto úvodu. Předprodej vstupenek od 19.10.2015 na autobusové zastávce.


 
Bookmark and Share

Umístění na mapě

Mapa Zobrazit detail

Plánovač cest  

Pro přidání cesty do plánovače musíte být přihlášen/a
Přihlášení / Registrace

Euro kalkulačka

Konverzní kurz: 1 € = 27,160 Kč
Zadejte sumu pro převod na Kč nebo EUR
Euro kalkulačka

:

Další partneři:

Chcete být prezentováni na těchto stránkách?
Zaregistrujte se a přidávejte informace o svých aktivitách, akcích i náměty na aktuality během jedné minuty.