Aktivity

zavřít filtr
Filtr

VYBRAT

Vyberte klíčové slovo:

Zavřít

ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVWZ

VYBRAT

Zavřít

Vyberte město:


ABCČDFGHCHJKLMNOPRŘSŠTÚUVWZŽ

Vymazat filtr

Vašemu výběru odpovídá
0 záznamů

Celkem: 8 záznamů


Audioguide Český Krumlov

Českokrumlovsko, Český Krumlov

Nechcete se tísnit ve skupince s ostatními turisty a chcete si krásy Českého Krumlova vychutnat svobodně a nezávisle? Právě to Vám umožní audioguide.

esk_Krumlov_pohled_na_Vltavu_z_mostu.jpg

Noční plavba na raftech Českým Krumlovem s povídáním o historii českého státu

Českokrumlovsko, Český Krumlov

Noční jízdu jedeme na raftech. V klidných částech řeky si povíme o historii, projedeme nasvíceným Krumlovem a jízdu zakončíme u pivovaru.

Památky a kultura

Strašidlácké Večerní toulky bájným Hradcem

Jindřichohradecko, Jindřichův Hradec

Jak může vypadat ďábelská svatba? Co mají společného bábovka a čarodějnice? Komu straší ve věži? To vše a ještě mnoho dalšího v letošních speciálních Strašidláckých Večerních toulkách v Jindřichově Hradci!

zemeraj03.jpg
Rodinná dovolená

Zážitkový park ZEMĚRÁJ

Písecko, Kovářov

Jedinečný přírodní Zážitkový park ZEMĚRÁJ nedaleko Orlické přehrady nabízí na ploše 9 hektarů více než stovku různých her, hlavolamů a dobrodružných úkolů. Děti zde mohou v přírodním prostředí volně běhat, vymýšlet, tvořit a objevovat.

Milevskklter.jpg
Rodinná dovolená

Turistický balíček pro rodiny s dětmi na 3 dny - MILEVSKO

Písecko, Milevsko

„Milevsko, to je dovolená plná zážitků pro celou rodinu“ Ve zvlněné krajině Středního Povltaví na severu jižních Čech leží malebný region Milevsko. Jedná se o zajímavou turistickou destinaci, která oplývá bohatou historií, velkým množstvím kulturně historických památek,  zachovalým přírodním prostředím, rozmanitým rázem krajiny a v neposlední řadě má také klidný venkovský charakter, který je jako stvořený pro odpočinek a rekreaci. Vydejte se za zaslouženým odpočinkem, příjemnými zážitky a spoustou zábavných aktivit do regionu Milevsko a užijte si neopakovatelné chvíle se svými blízkými! Těšíme se na Vás!  

...

koupalit.jpg
Rodinná dovolená

Turistický balíček pro rodiny s dětmi na 4 dny - MILEVSKO

Písecko, Milevsko

„Milevsko, to je dovolená plná zážitků pro celou rodinu“ Ve zvlněné krajině Středního Povltaví na severu jižních Čech leží malebný region Milevsko. Jedná se o zajímavou turistickou destinaci, která oplývá bohatou historií, velkým množstvím kulturně historických památek,  zachovalým přírodním prostředím, rozmanitým rázem krajiny a v neposlední řadě má také klidný venkovský charakter, který je jako stvořený pro odpočinek a rekreaci. Vydejte se za zaslouženým odpočinkem, příjemnými zážitky a spoustou zábavných aktivit do regionu Milevsko a užijte si neopakovatelné chvíle se svými blízkými! Těšíme se na Vás!  ...

IMG_7954-450.jpg
Památky a kultura

Akvárium Vratislavský dům Třeboň

Třeboňsko, Třeboň

Chcete vidět živou štiku, sumce, kapra? Navštivte akvárium Vratislavský dům, který se nachází - jak také jinak? -  v Třeboni. Stálá expozice sladkovodních ryb je k vidění ve stejnojmenném domě na Masarykově náměstí. 
Bookmark and Share
Chcete být prezentováni na těchto stránkách?
Zaregistrujte se a přidávejte informace o svých aktivitách, akcích i náměty na aktuality během jedné minuty.