Katalog produktů

zavřít filtr
Filtr

VYBRAT

Vyberte klíčové slovo:

Zavřít

VYBRAT

Zavřít

Vyberte město:


ABCČDFGHCHJKLMNOPRŘSŠTÚUVWZŽ

Vymazat filtr

Vašemu výběru odpovídá
0 záznamů

Celkem: 8 záznamů


vylov-rozmberk-2008.jpg
Gastronomie

Výlovy Třeboňských rybníků

Třeboňsko

Třeboňsko – to je především kraj rybníků. A k nejatraktiv­nějším událostem podzimní sezóny na Třeboňsku patří jejich výlovy.

opalice_uvod.jpg
Rodinná dovolená

Apartmány Opalice | ubytování na selském statku

Českobudějovicko, Kamenný Újezd

Ubytování na krásném selském statku v Jižních Čechách v elegantních apartmánech s krytým vyhřívaným bazénem, půjčovnou čtyřkolek, rybníkem pro rybolov atd.

2.jpg
Rodinná dovolená

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Českobudějovicko, Hluboká nad Vltavou

Jeden z nejkomplexnějších areálů v České republice nabízí nejen širokou nabídku možností sportovního vyžití, ale také místo pro odpočinek a relaxaci pro celou rodinu.

_MG_7975.jpg
Aktivní dovolená

Adrenalin Park Hluboká nad Vltavou

Českobudějovicko, Hluboká nad Vltavou

Adrenalin Park se nachází ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou, na konci cyklostezky spojující České Budějovice a Hlubokou.

ApartmnLipno.jpg
Rodinná dovolená

Apartmán Lipno

Šumava - Lipensko, Loučovice

Ubytování přehrada Lipno ve dvou apartmá 3+1 pro rodiny a skupiny každé do 7 osob ( ubytování v soukromí 2.A.-14os.) přímo na cyklo stezce Vyšší brod - Lipno nad Vltavou, s garáží a zahradou u lesa, 3km od Lipna, 6km od města Vyššího Brodu, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy Lipenska a Vyššebrodska mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Švarcenberský kanál a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem. APARTMÁ LIPNO se nachází v rekreační oblasti Lipenska spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a relaxace. Jarní Letní Podzimní rekreace: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání, bobová dráha, lanoví park.

ApartmnVyBrod.jpg
Rodinná dovolená

Apartmán Vyšší Brod

Šumava - Lipensko, Vyšší Brod

Ubytování v rodinném APARTMÁNU VYŠŠÍ BROD 4+1 pro 8+1osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý konfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku. V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit Poštovní muzeum, Cisterciacký klašter, vodopady sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené pamatní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatska stezka I. II., Švédské šance Radvanov. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou: sjíždění kanoji a raftem, vyjíždky na koních. V okolí můžem navštívit hrad Rožmberk, Český Krumlov (historická památka UNESCO). Pro více informací o dění na Lipensku a Vyššebrodsku: lipno-online.cz mestovyssibrod.cz

Adventureminigolf.jpg
Aktivní dovolená

Adventure minigolf Hluboká nad Vltavou

Českobudějovicko, Hluboká nad Vltavou

Ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou jsme pro Vás otevřeli krásné, zcela nové venkovní minigolfové hřiště s 18 ti jamkami. Jedná se o první hřiště adventure minigolfu v jižních Čechách a nachází se přímo pod hlubockým zámkem. Součástí adventure minigolfu je také ochlazovací zóna a koktejlový bar.

1-room-4-fialka.jpg
Aktivní dovolená

Wellness Hotel Boží oko

Českobudějovicko, Sedlec

Nabízíme krásnou  dovolenou nebo víkend  v romantickém prostředí zrekonstruovaného jihočeského statku.Daleko od civilizace,obklopeni přírodou,najdete nádherná místa k odpočinku od každodenního stresu.Ubytování v luxusně vybavených pokojích.

  
Bookmark and Share

Umístění na mapě

Mapa Zobrazit detail

Plánovač cest  

Pro přidání cesty do plánovače musíte být přihlášen/a
Přihlášení / Registrace

Euro kalkulačka

Konverzní kurz: 1 € = 27,500 Kč
Zadejte sumu pro převod na Kč nebo EUR
Euro kalkulačka

:

  • JADERNÁ ELEKTRÁRNA TEMELÍN

Další partneři:

Chcete být prezentováni na těchto stránkách?
Zaregistrujte se a přidávejte informace o svých aktivitách, akcích i náměty na aktuality během jedné minuty.