Aktivity

zavřít filtr
Filtr

VYBRAT

Vyberte klíčové slovo:

Zavřít

ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVWZ

VYBRAT

Zavřít

Vyberte město:


ABCČDFGHCHJKLMNOPRŘSŠTÚUVWZŽ

Vymazat filtr

Vašemu výběru odpovídá
0 záznamů

Celkem: 10 záznamů


vylov-rozmberk-2008.jpg
Gastronomie

Výlovy Třeboňských rybníků

Třeboňsko

Třeboňsko – to je především kraj rybníků. A k nejatraktiv­nějším událostem podzimní sezóny na Třeboňsku patří jejich výlovy.

2.jpg
Rodinná dovolená

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Českobudějovicko, Hluboká nad Vltavou

Jeden z nejkomplexnějších areálů v České republice nabízí nejen širokou nabídku možností sportovního vyžití, ale také místo pro odpočinek a relaxaci pro celou rodinu.

_MG_7975.jpg
Aktivní dovolená

Adrenalin Park Hluboká nad Vltavou

Českobudějovicko, Hluboká nad Vltavou

Adrenalin Park se nachází ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou, na konci cyklostezky spojující České Budějovice a Hlubokou.

ApartmnLipno8.jpg
Aktivní dovolená

Apartmán Lipno

Šumava - Lipensko, Loučovice

Ubytování přehrada Lipno ve dvou apartmá 3+1 pro rodiny a skupiny každé do 7 osob ( ubytování v soukromí 2.A.-14os.) přímo na cyklo stezce Vyšší brod - Lipno nad Vltavou, s garáží a zahradou u lesa, 3km od Lipna, 6km od města Vyššího Brodu, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy Lipenska a Vyššebrodska mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Švarcenberský kanál a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem. APARTMÁ LIPNO se nachází v rekreační oblasti Lipenska spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a relaxace. Jarní Letní Podzimní Zimní rekreace: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání, bobová dráha, lanoví park, lyžování, sjezdovky....

ApartmnVyBrod.jpg
Rodinná dovolená

Apartmán Vyšší Brod

Šumava - Lipensko, Vyšší Brod

Ubytování v rodinném APARTMÁNU VYŠŠÍ BROD 4+1 pro 8+1osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý konfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku. V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit Poštovní muzeum, Cisterciacký klašter, vodopady sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené pamatní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatska stezka I. II., Švédské šance Radvanov. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou: sjíždění kanoji a raftem, vyjíždky na koních. V okolí můžem navštívit hrad Rožmberk, Český Krumlov (historická památka UNESCO). Pro více informací o dění na Lipensku a Vyššebrodsku: lipno-online.cz mestovyssibrod.cz...

Adventureminigolf.jpg
Aktivní dovolená

Adventure minigolf Hluboká nad Vltavou

Českobudějovicko, Hluboká nad Vltavou

Ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou jsme pro Vás otevřeli krásné, zcela nové venkovní minigolfové hřiště s 18 ti jamkami. Jedná se o první hřiště adventure minigolfu v jižních Čechách a nachází se přímo pod hlubockým zámkem. Součástí adventure minigolfu je také ochlazovací zóna a koktejlový bar.

10377253_536137386512282_3646292149736005435_n.jpg
Lázeňství - wellness - zdraví

Wellness Hotel Boží oko

Českobudějovicko, Sedlec

Nabízíme krásnou  dovolenou nebo víkend  v romantickém prostředí zrekonstruovaného jihočeského statku.Daleko od civilizace,obklopeni přírodou,najdete nádherná místa k odpočinku od každodenního stresu.Ubytování v luxusně vybavených pokojích.  

P1050942.JPG
Aktivní dovolená

Cyklotrasa Lužnice

Třeboňsko, Vlkov

Zveme Vás na dovolenou či prodloužený víkend na Třeboňsko do Vlkova nad Lužnicí, který leží přímo na nově vybudované cyklotrase Lužnice vedoucí z  Veselí do města České Velenice. Kromě široké sítě cyklostezek v oboře u nás najdete spoustu rybníků, lesů plných hub a borůvek a hlavně Vlkovské písková jezera vhodná ke koupání. Ubytování poskytujeme celoročně  a nabízíme celou řadu doprovodných služeb....

01_01.jpg
Rodinná dovolená

Hotel *** Zvíkov

Písecko, Zvíkovské Podhradí

Největší ubytovací a stravovací zařízení na břehu Orlického jezera, na soutoku řek Vltavy a Otavy, v blízkosti hradu Zvíkov

IMG_7954-450.jpg
Památky a kultura

Akvárium Vratislavský dům Třeboň

Třeboňsko, Třeboň

Chcete vidět živou štiku, sumce, kapra? Navštivte akvárium Vratislavský dům, který se nachází - jak také jinak? -  v Třeboni. Stálá expozice sladkovodních ryb je k vidění ve stejnojmenném domě na Masarykově náměstí. 
Bookmark and Share
Chcete být prezentováni na těchto stránkách?
Zaregistrujte se a přidávejte informace o svých aktivitách, akcích i náměty na aktuality během jedné minuty.