Sportovně relaxační areál Hluboká

Provozovatel:Hluboká Baseball & Softball Club s.r.o.

Region:Českobudějovicko

Kontaktní údaje

Věkové kategorie: I. stupeň (6-11 let), II. stupeň (12-15 let), SŠ (15-19 let)

Skupinové slevy: Ano          

Aktivity: sport, jiné

Jiné aktivity: adrenalin, zážitky

Popis nabídky: Jeden z nejkomplexnějších areálů v České republice, který nabízí nejen širokou nabídku možností sportovního vyžití, ale také místo pro odpočinek a relaxaci. Nejčastějšími návštěvníky areálu jsou rodiny s dětmi. Unikátní stavby jako je dětský dřevěný hrad (12,5 m x 12,5 m), dále zde najdete obří vzduchovou trampolínu, různé prolézačky, skluzavky, lezecké stěny, vstupní bránu s posezením a další atrakce. Na své ratolesti můžete v klidu dohlížet z terasy místní restaurace. Součástí areálu je také ohniště, místo pro rybaření a dřevěný vstup do řeky s odrazovým prknem. Sportovní vybavení si můžete přinést vlastní, nebo zapůjčit v naší půjčovně (beach, in-line brusle, basketball). Areál nabízí možnost ubytování vhodného zejména pro sportovní soustředění, kurzy a pro školní výlety.

Nabízené aktivity a služby: V areálu najdete: 2 baseballová hřiště 3 kurty na plážový volejbal 3 stoly na stolní tenis víceúčelové hřiště hřiště na petangue hřiště na badminton a Součástí areálu je adrenalin park Hluboká s dalším množstvím atrakcí pro nevšední zážitky ve školním kolektivu

Vhodné v ročním období: jaro, léto, podzim

Vhodné za jakého počasí: slunečno, zataženo

Otevírací doba – od/do: Ubytování možno celoročně. Restaurace standardně otevřena od dubna do listopadu. Do areálu není vstupné a je volně přístupný, takže je možno navštívit téměř kdykoliv.

Dostupnost a parkování: Areál je dostupný autem – vlastní parkoviště, ale i vlakem, autobusem a z Českých Budějovic i městskou dopravou.

Doprava na místo: areál se nachází přímo vedle cyklostezky spojující České Budějovice a Hlubokou nad Vltavou

Zobrazení na mapě: kliknutím zde se Vám zobrazí mapa

Možnost stravování: Restaurace zajišťuje hromadnou stravu na objednání, ale i běžná hotová jídla a minutky dle denní nabídky.

Možnost ubytování: Přímo u nás je možné se ubytovat v moderních vícelůžkových pokojích. K dispozici 36 lůžek.

Zajímavosti v okolí: Hluboká nad Vltavou poskytuje celou řadu dalších a doplňkových aktivit. Jedná se zejména o zámek Hluboká nad Vltavou, ZOO Ohrada, aquapark, další sportovní možnosti, divadlo atd.