Aktuality

Vlachovo Březí rozezní Mezinárodní sborový festival

Vlachovo Březí rozezní Mezinárodní sborový festival

9.10.2019 11:29

Po roce Základní umělecká škola a Mateřská škola Vlachovo Březí opět všechny zve na Mezinárodní sborový festival hudebního romantismu. V programu nebude chybět ani soutěžní přehlídka sborů, výjezdní koncerty, závěrečný koncert za doprovodu Pošumavské komorní filharmonie a také sborová dílna.

Užijte se výlovy na Písecku a Blatensku.

Užijte se výlovy na Písecku a Blatensku.

8.10.2019 07:07

Z rybníků pomalu odtéká voda, břehy jsou vybarvené a kapříci pěkně vypasení. Taková idylka okolo rybníků na jihu Čech. Stačí si vybrat rybník a termín a jedeme na výlet!

Dny otevřených ateliérů 2019

Dny otevřených ateliérů 2019

7.10.2019 12:21

Zažijte, jak vzniká umění! Zažijte dny otevřených Ateliérů! Pouze jednou za rok, letos 12. a 13. října, máte možnost navštívit některý z vybraných sta ateliérů a osobně se tak potkat s umělci, kteří žijí a tvoří v jižních Čechách. Poznejte práci výtvarníků, řemeslníků, designérů či architektů. Užijte si bohatý doprovodný program, workshopy a komentované prohlídky. Navštivte DesignMarket – setkání s tvůrci a autory, kteří v unikátních prostorách Tiskárny Karmášek představí originální šperky, oblečení, módní doplňky a další umělecké práce.