Kouzlo Vánoc se vrátilo na budějovické náměstí

Po nařízení vlády týkající se zrušení vánočních trhů byl budějovický advent částečně obnoven. Na budějovickém náměstí je opět v provozu kluziště s půjčovnou bruslí, vyhlídkové kolo s dětským kolotočem či zvonička. Atmosféru Vánoc dotváří vánoční osvětlení a hudba.

Ve středu 1.12.2021 bylo na českobudějovickém náměstí otevřeno kluziště s půjčovnou bruslí. Město schválilo provoz zatím na 14 dní. Kapacita kluziště je s ohledem na epidemiologickou situaci omezena na 100 osob. Otevřená je i půjčovna bruslí, vyhlídkové kolo s dětským kolotočem, věžička s rozhlednou, altán Zvonička, občerstvení s sebou a nechybí ani vánoční osvětlení a hudba. Otevřeno je DENNĚ 10:00-21:00hod.

Vánoční atmosféru ve městě doplňují také Čertovské a Pohádkové plavby po Malši či Plavby do Betléma. Loďka sv. Rozálie vyplouvá ze slepého ramene Malše od kavárny Vlnna v pravidelné časy. Časový rozvrh a vstupenky jsou dostupné na CB SYSTEM.

Během adventního času zažijete také bohatou nadílku v rámci programu Jihočeského divadla, Jihočeské filharmonie či Alšovy Jihočské galerie, více na bit.ly/Adventžije2021

Veškeré akce probíhají v souladu s aktuálními vládními nařízeními.

Zpět