Budějovický advent se nevzdává

Velká dávka solidarity se projevila mezi Budějovickými. DOC Mercury či Dům kultury Metropol nabídly svou pomoc trhovcům, kterým byl zakázán prodej jejich produktů na náměstí v Českých Budějovicích a jiných trzích. Zachováno zůstane i kluziště.

V Dopravně obchodním centru Mercury stejně jako v Domě kultury Metropol můžete navštívit trhovce, kteří přišli o možnost výdělku na původně plánovaných vánočních trzích.

V DK Metropol návštěvníky vánočního veletrhu jistě potěší ručně vyráběné vánoční ozdoby, koření, svíčky, bylinkové dekorace, ručně vyráběné dřevěné misky, vánoční punč, šperky ze dřeva/pryskyřice/minerálů, výrobky z konopí, keramika, ručně vyráběné diáře, vánoční vína, výrobky z hedvábí, různé dobroty, ponožky a mnoho dalšího.

V Mercury mohou zase podpořit Autis centrum, borovanskou chráněnou dílnu Nazaret, Keramiku Domeček a desítku dalších výrobců.

Budějovičtí radní navíc rozhodli o prodloužení provozu kluziště na českobudějovickém náměstí, stejně tak zvoničky, vyhlídkového kola a kolotoče minimálně do 24.12. Kouzlo českobudějovického adventu se tak rozprostřelo po širším budějovickém centru.

Zpět