Jarní slavnost na Kamenném mostě

Jaro i turistická sezóna začíná v Písku slavností na Kamenném mostě. Přijeďte si užít slunečnou sobotu na pravý jarmark na mostě nad řekou Otavou. Pořadatelé připravili bohatý doprovodný program a určitě přijede i flašinetář.

V sobotu 20. dubna 2019 bude písecký Kamenný most plný velikonočních zajíčků, pomlázek, kraslic, jarních květin, hezkých setkání, dobrého jídla , pití a příjemné zábavy. Již po sedmé pro vás Spolek Přátelé Kamenného mostu Písek připravil Jarní slavnost. Jako tradičně se začíná v deset hodin dopoledne a tím se také oficiálně otevře turistická sezóna v Písku pro rok 2019.

Zazpívají a zatančí členové souborů Baráčníci a Písečan. Děti i dospělí se určitě rádi podívají na loutkové pohádky O pejskovi a kočiče. Jedna se bude jmenovat Jak pekli dort a druhá O panence, která tence plakal .Obě zahraje písecké divadélko Copánek. Tanečnice z T- Dance a ZIPu se nám už tradičně pochlubí svými novými vystoupeními. Kapely Šafrán ze Strakonic a písečtí Kamarádi z pískoviště doplní svojí hudbou program, který jsme pro vás připravili. Na mostě potkáte i flašinetáře, který nás vrátí do doby, kdy čas plynul úplně jiným tempem.

 

Zpět