Zahájení cykloturistické sezony v Jihočeském kraji

Oficiální zahájení cykloturistické sezony v Jihočeském kraji ve spolupráci s Nadací Jihočeské cyklostezky, Bed & Bike a Jihočeskou centrálou cestovního ruchu.

ZAHAJUJEME TURISTICKOU SEZÓNU NA ZLATÉ STEZCE. ZLATÁ STEZKA – největší síť turistických cest na „Zelené střeše Evropy“ se opět otevřela pěším turistům. Přijďte si užít den plný zábavy a zajímavostí na nově vyznačené Zlaté stezce.

Zájemci o cykloturistiku si budou moci zvolit jednu ze tří tras, které pro ně budou připraveny dle náročnosti – na své si tak přijdou jak rodiny s dětmi tak i nároční cyklisté. Po celý den bude na Velkém náměstí probíhat bohatý program: vyjížďky pro zájemce na elektrokolech, adrenalinová exhibice a show, workshop, ukázky a nácvik dovedností na kole, skok do výšky, slalomy, štafety, netradiční komentovaná prohlídka města Prachatice s vyhlídkou ze Žižkovy skalky, vystoupení Kejklíře Slávka, představení pro děti divadla „Já to jsem“, skákací hrad, malování na obličej, fotokoutek a mnoho dalšího. Účast na akci je pro všechny zájemce zdarma. Každý účastník cyklojízdy obdrží pamětní list. Podrobné informace budou uvedeny na www.prachatice.eu.

Prachatice, Velké náměstí, sobota 11. května 2019, 10:00 – 17:00 hodin.

Zpět