Marmeládový zámek

I tak se dá nazvat zámek v Zalužanech. Vaří se zde totiž luxusní marmelády, které miluje celý svět.

Vařit marmelády není žádná věda, je to umění. To se začalo povídat v únoru roku 2013. Tehdy marmeláda Blanky Milfait uspěla na Worlds Marmalade Awards v Anglii. Říká se té soutěži Mistrovství světa. Titul si odnesla i manufaktura a dalších devět kousků. Jak je to možné? Nikomu se to před tím nepovedlo. A už nepovede. Tituly se několik let neudělují a zlatá, stříbrná a další místa sdílí stovky producentů. 

Manufakturu založila Blanka Milfait se svým mužem. Jejich dobroty, později přejmenovali na Manufakturu Blanky Milfaitové a… představte si pod tím nekonečný, neohraničený, v čase a prostoru neohraničitelný ráj smyslných zážitků a vjemů, uvozující atmosféru kuchyní našich prababiček, vůní a chutí poctivých, laskajících i důvěrných. 

Jejich produkt nenajdete v prodeji jinde, než kde se vyrábí, nenajdete ho ve slevových akcích, nebude cenovým hitem v supermarketu či součástí lákavých výprodejů. Popravdě najdete v obchodech marmošky levnější a bez velké snahy :-). Honba za nejnižší cenou je značce Blanka Milfait protivně cizí... Nevěří levným věcem. Jejich domácí marmeláda je a vždy bude ryze srdeční záležitostí každého, kdo ocení prvotřídní... a gastronauty, fajšmekry, pomazanými odborníky i venkovskými babkami, co zavařují, a také malou E-liškou ověřenou kvalitu české značky: Manufaktura Blanky Milfaitové!

Více na www.blanka-milfait.com

 

Zpět