Poctivé řemeslo z Volar

Vydlák – zdravé české potraviny a Wallingr – poctivé české řemeslo

Žijí a pracují v nejkrásnější části Šumavy a jsou opravdu spokojení. Výrobní provoz mají v malém městečku Volary , které má vrchol své slávy za sebou a tak se snaží  jeho jméno opět vrátit tam , kam právem patří. Jedná se o nádherné místo jak k podnikání , tak i k životu. Vyrábí v oblasti potravin - oleje lisované za studena z mnoha druhů semen a ořechů. Dále kakaové krémy a ořechová másla. Zavádí na trh vlastní značku sušeného maso. Pod značkou Vydlák-zdravé české potraviny, vyrábí produkty v oblasti potravin . V žádném produktu není použitá chemie a tím se i liší v trvanlivosti mimo sušeného masa. I když je také bez chemie , ale osvědčený způsob přípravy a následné výroby po vzoru našich předků nic jiného , než přírodní postup výroby nevyžaduje a zaručuje obdobnou trvanlivost jako u jiných výrobců.

V naprostých počátcích jejich podnikání potravinové výrobky expedovali v dřevěných bedýnkách různých tvarů a velikostí. Postupem času se vše překlopilo nejen ve výrobu obalů. V současné době vyrábí různé výrobky z dřevěného masivu , včetně nábytku v selském stylu , truhlice , zvoničky , holubníků, malovaný nábytek i hodiny a další dřevěné dekorativní předměty. To vše v souladu se starým řemeslem našich předků a navazujeme na historii i s obchodní značkou Wallingr – poctivé české řemeslo.

Velice rádi  přivítají každého zájemce o naše řemeslo v nově otevírané prodejně v jejich provozovně v bývalé dřevařské škole a následně Jitony ve Volarech. Dnes proti nově otevřenému PENNY. Přijďte je navštívit , jste vítáni a moudře prohovoříte.

Zpět