Přidat do programu

Bonusová karta Toulavka

Procestujte Toulavu se zážitkovou kartou Toulavka, která vás provede po více než 50 zajímavých místech od Tábora až po Sedlčany, kde díky ní vždycky dostanete něco navíc. Toulavka je zdarma, jen za vratnou zálohu 100 Kč a vyzvednout si ji můžete v infocentrech a na dalších místech v Toulavě.

Slevy a bonuy poskytují například Husitské muzeum v Táboře, Housův mlýn, Muzeum čokolády, Zážitkový park Zeměráj, Zámek Bechyně, Skanzen Vysoký Chlumec, ale i restaurace a ubytovatelé jako Hotel Monínec, Hotel Gold Chotoviny nebo Penzion U Modré kočky ve Voticích.

Přehled všech slev a bonusů a kde Toulavku můžete získat najdete ZDE

Jak Toulavka funguje:

  • Toulavku získáte po složení vratné zálohy 100 Kč na libovolném výdejním místě. Na sběrných místech ji můžete vrátit a zálohu obdržíte zpět. Seznam míst najdete níže v Podrobnostech.
  • Toulavka má neomezenou platnost, slevu nebo bonus tak můžete čerpat i vícekrát. Aktuální výhody platí od 1. ledna 2017 do 31. prosince 2017. V průběhu roku ale mohou i přibývat!
  • Toulavka je přenosná. To znamená, že ji můžete půjčit kamarádovi, manželce, přítelkyni, rodičům nebo dětem. Ti potom mohou čerpat všechny výhody, které z karty plynou.
  • Toulavka slouží zároveň jako e-skipas v lyžařském areálu Monínec. E-skipas lze nabíjet přes internet.
  • Toulavka vám umožní zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny. Stačí získat razítko v 7 zážitkových místech a jste zařazeni do slosování. Ceny i pravidla soutěže najdete v sekci Sbírejte razítka a vyhrajte poklad.

 

Chci rezervovat

Rezervační formulář

Zpět