Přidat do programu

Prodloužený víkend plný relaxace

Zažijte prodloužený víkend plný relaxace v  konopných lázních v Městském hotelu Bobík ve Volarech.

Den nástupu: čtvrtek po 14. hod.
Počet nocí: 3
Strava: polopenze

Procedury

 

  • 1x konopná koupel
  • 1x suchá masážní vana
  • 1x manuální konopná masáž (vybraná část těla)

Cena od:os. 3680 Kč os. 6160 Kč

Potřebujete dobít baterky? Toužíte načerpat energii na čerstvém vzduchu daleko od každodenních starostí? Dopřejte si pohodový víkend plný relaxace a hýčkání v našich lázních v podhůří Šumavy. Věřte, že z hotelu Bobík budete po pár dnech odjíždět plni energie a s novou chutí do práce.

 

Stravování

Posnídáte formou rautu a večer pro vás máme připravený výběr ze 4 různých menu (polévka, hlavní chod, salát). Nápoje můžete vybírat dle vlastního uvážení. Domácí limonády a voda je zdarma, dále nabízíme volarské pivo a rozlévané bílé a červené víno (neplatí 31. 12.).

Možnost dokoupení stravy:

  • 120 Kč / noc / polopenze
  • 220 Kč / noc / plná penze

 

Ubytování

Ubytujeme vás ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, sprchou, sociálním zařízením, TV, připojením k internetu. Fén a župan vám zapůjčíme v recepci hotelu. Děti do 12 let ubytujeme na přistýlce zdarma (bez procedur).

 

Další aktivity

Ani v nevlídném počasí se nemusíte obávat, že se ve Volarech budete nudit, kromě lázní v hotelu můžete využít i městskou plovárnu. V letních měsících si neváhejte zapůjčit loď a vychutnat si okolní přírodu z Lenory až do Nové Pece z hladiny horního toku Vltavy. V okolí je mnoho značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku. Záleží jen na vás, jak Šumavu prozkoumáte a jak jste akční. V zimních měsících můžete využít běžkařské tratě nebo nedaleké sjezdařské areály (Zadov, České Žleby, Mitterdorf v Německu či Hochficht v Rakousku).

Chci rezervovat

Rezervační formulář

Zpět