Přidat do programu

Pětidenní pobyt v konopných lázních

Den nástupu: neděle po 14. hod.
Počet nocí: 5
Strava: polopenze

Procedury

  • 2x vtírání konopného oleje do kůže
  • 2x lázeňská konopná koupel
  • 2x suchá masážní vana

Chcete si užít panenskou přírodu v okolí Volar bez davů turistů? Načerpat energii v přírodě, kde vás bude doprovázet jen zpěv ptáků? Přijeďte do Volar ve všední den! Jako bonus na vás čeká v našich konopných lázních celkem 6 úžasných procedur.

Stravování

Posnídáte formou rautu a večer pro vás máme připravený výběr ze 4 různých menu (polévka, hlavní chod, salát). Nápoje můžete vybírat dle vlastního uvážení. Dále nabízíme volarské pivo a rozlévané bílé a červené víno (neplatí 31. 12.).

Možnost dokoupení stravy:

  • 120 Kč / noc / polopenze
  • 220 Kč / noc / plná penze

Ubytování

Ubytujeme vás ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, sprchou, sociálním zařízením, TV, připojením k internetu. Fén a župan vám zapůjčíme v recepci hotelu.

Další aktivity

Ani v nevlídném počasí se nemusíte obávat, že se ve Volarech budete nudit, kromě lázní v hotelu můžete využít i městskou plovárnu. V letních měsících si neváhejte zapůjčit loď a vychutnat si okolní přírodu z Lenory až do Nové Pece z hladiny horního toku Vltavy. V okolí je mnoho značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku. Záleží jen na vás, jak Šumavu prozkoumáte a jak jste akční. V zimních měsících můžete využít běžkařské tratě nebo nedaleké sjezdařské areály (Zadov, České Žleby, Mitterdorf v Německu či Hochficht v Rakousku).

Chci rezervovat

Rezervační formulář

Zpět