Přidat do programu

Víkend pro akční turisty v konopných lázních

Den nástupu: pátek po 14. hod.
Počet nocí: 2
Strava: polopenze

Procedury

  • 1x vířivá konopná koupel
  • 1x manuální konopná masáž (vybraná část těla)

Už máte každodenních starostí až nad hlavu? Potřebujete vypnout, odreagovat se, načerpat novou inspiraci do práce? Přijeďte si do podhůří Šumavy oddychnout alespoň na víkend. V okolí Volar najdete spousty kilometrů přehledně značených turistických stezek, na jejichž konci vás čekají úchvatná panorámata lipenské přehrady, alpských vrcholků či šumavské přírody.

Stravování

Posnídáte formou rautu a večer pro vás máme připravený výběr ze 4 různých menu (polévka, hlavní chod, salát). Nápoje můžete vybírat dle vlastního uvážení. Dále nabízíme volarské pivo a rozlévané bílé a červené víno (neplatí 31. 12.). Děti do 12 let ubytujeme na přistýlce zdarma (bez procedur).

Možnost dokoupení stravy:

  • 120 Kč / noc / polopenze
  • 220 Kč / noc / plná penze

Ubytování

Ubytujeme vás ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, sprchou, sociálním zařízením, TV, připojením k internetu. Fén a župan vám zapůjčíme v recepci hotelu.

Další aktivity

Ani v nevlídném počasí se nemusíte obávat, že se ve Volarech budete nudit, kromě lázní v hotelu můžete využít i městskou plovárnu. V letních měsících si neváhejte zapůjčit loď a vychutnat si okolní přírodu z Lenory až do Nové Pece z hladiny horního toku Vltavy. V okolí je mnoho značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku. Záleží jen na vás, jak Šumavu prozkoumáte a jak jste akční. V zimních měsících můžete využít běžkařské tratě nebo nedaleké sjezdařské areály (Zadov, České Žleby, Mitterdorf v Německu či Hochficht v Rakousku).

Chci rezervovat

Rezervační formulář

Zpět