Přidat do programu

Sportovní pobyt s možností lyžování a pobytem v lázních

Platnost balíčku do 28. 2. 2017

Den nástupu: čtvrtek po 14. hod.
Počet nocí: 3
Strava: polopenze

Procedury

  • 1x manuální konopná masáž (vybraná část těla)
  • 1x perličková konopná koupel
  • 1x malý konopný zábal

Vybírat ze sjezdovek rovnou ve třech státech v hodinové dojezdové vzdálenosti? Že to není možné? U nás ANO! Toužíte si během prodlouženého víkendu užít lyžování a současně zregenerovat své tělo v lázních a po večerech si vychutnávat lahodný pivní mok? Sportovat, relaxovat a současně vychutnávat místní pivo a regionální kuchyni založenou na tradičních místních surovinách, to vše naleznete v podhůří Šumavy v Hotelu Bobík ve Volarech.

Stravování

Posnídáte formou rautu a večer pro vás máme připravený výběr ze 4 různých menu (polévka, hlavní chod, salát). Nápoje můžete vybírat dle vlastního uvážení. Dále nabízíme volarské pivo a rozlévané bílé a červené víno (neplatí 31. 12.). Děti do 12 let ubytujeme na přistýlce zdarma (bez procedur).

Možnost dokoupení stravy:

  • 120 Kč / noc / polopenze
  • 220 Kč / noc / plná penze

Ubytování

Ubytujeme vás ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, sprchou, sociálním zařízením, TV, připojením k internetu. Fén a župan vám zapůjčíme v recepci hotelu.

Další aktivity

Ani v nevlídném počasí, se nemusíte obávat, že se ve Volarech budete nudit, kromě lázní v hotelu můžete využít i městskou plovárnu. Využít můžete běžkařské tratě nebo nedaleké sjezdařské areály (Zadov, České Žleby, Mitterdorf v Německu, Hochficht v Rakousku).

Chci rezervovat

Rezervační formulář

Zpět