Přidat do programu

Nevšední relax ve všední dny v konopných lázních

Den nástupu: neděle, pondělí, úterý nebo středa po 14. hod.
Počet nocí: 2
Strava: polopenze

Procedury

  • 1x lázeňská konopná koupel
  • 1x velký konopný nebo rašelinový zábal
  • 1x přístrojová lymfodrenáž (dolní končetiny)

Potřebujte si odpočinout, rychle načerpat energii či na pár dnů odjet z města? Toužíte si užít šumavskou přírodu či mnoho kilometrů na cyklostezkách bez davů turistů? Rádi vás přivítáme v hotelu Bobík, v jehož okolí si můžete v klidu vychutnat šumavskou přírodu a současně zrelaxovat své tělo v našich konopných lázních a si vychutnat speciality místní kuchyně a našeho originálního pivního moku – volarského piva. Věříme, že těchto pár všedních dnů se pro vás stane nevšedním zážitkem.

Stravování

Posnídáte formou rautu a večer pro vás máme připravený výběr ze 4 různých menu (polévka, hlavní chod, salát). Nápoje můžete vybírat dle vlastního uvážení. Dále nabízíme volarské pivo a rozlévané bílé a červené víno (neplatí 31. 12.). Děti do 12 let ubytujeme na přistýlce zdarma (bez procedur).

Možnost dokoupení stravy:

  • 120 Kč / noc / polopenze
  • 220 Kč / noc / plná penze

Ubytování

Ubytujeme vás ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, sprchou, sociálním zařízením, TV, připojením k internetu. Fén a župan vám zapůjčíme v recepci hotelu.

Další aktivity

Ani v nevlídném počasí se nemusíte obávat, že se ve Volarech budete nudit, kromě lázní v hotelu můžete využít i městskou plovárnu. V letních měsících si neváhejte zapůjčit loď a vychutnat si okolní přírodu z Lenory až do Nové Pece z hladiny horního toku Vltavy. V okolí je mnoho značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku. Záleží jen na vás, jak Šumavu prozkoumáte a jak jste akční. V zimních měsících můžete využít běžkařské tratě nebo nedaleké sjezdařské areály (Zadov, České Žleby, Mitterdorf v Německu či Hochficht v Rakousku).

Chci rezervovat

Rezervační formulář

Zpět