Travelfest 2017

Využijte svůj čas naplno a navštivte českobudějovické Výstaviště ve dnech 6. - 8. dubna 2017. Současně zde proběhnou 3 velké akce: Gastrofest, Fabiofest a veletrh cestovního ruchu Travelfest (dřívější Jihočeský Kompas).

Veletrh cestovního ruchu Travelfest je zaměřený na to, aby seznámil návštěvníky s nabídkou a různými možnostmi trávení volného času (nejen) v jižních Čechách. Letošní ročník se koná v duchu Jižních Čech pohodových a na své si zde přijde opravdu každý. Chcete si užít kulturu, trochu si zamlsat, zasportovat si nebo si oddechnout třeba na venkově? U nás se dozvíte, jak na to! V průběhu veletrhu na Vás čeká relaxační zóna pod stromem Jižních Čech pohodových, pod kterým si vychutnáte tu pravou pohodovou atmosféru. Další zajímavou zastávkou mezi stánky bude planetárium, kde se Vám díky interaktivním technologiím otevře celý vesmír jako na dlani. A aby toho nebylo málo, máme pro Vás překvapení v podobně celodenního sobotního programu se spoustou zajímavých osobností!

Ruku v ruce s Travelfestem jde dvoudenní odborná konference Travelcon, která se koná ve stejném termínu 6. - 7. 4. 2017 na Výstavišti v Českých Budějovicích. Jedná se o unikátní událost v jižních Čechách, pokud jde o její rozsah i řečníky. A komu je tato konference určena? Srdečně jsou zváni posluchači z řad odborné veřejnosti podnikající v turismu, hotelnictví, gastronomii, dopravci, majitelé restauračních zařízení, zábavních atrakcích nebo cestovních kanceláří. Co Vám tato konference přinese? Dva dny plné přednášek, workshopů, přeshraničních zkušenosti, diskuzí, trendů a novinek na nadcházející sezónu 2017.

Bližší informace na webu www.travelfest.cz

Zpět