Po Budějovicku na rekolech levněji

Řekněte Hello! své další výpůjčce. Prvních 15 minut každé výpůjčky hradí od 6.9.2017 Hello bank!? Tak co, jaký dopravní prostředek vás dnes poveze domů?

Každý den v pohybu. Každý den na rekole. Nečekat na zastávce, nasednout a jet rovnou tam, kam potřebujete. Ve spolupráci s Hello bank! rozpohybují Rekola na podzim lidi v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Teplicích a Olomouci.

JAK ZAČÍT?

Stačí se zaregistrovat, stáhnout aplikaci Rekola (iOS a Android) nebo spustit https://moje.rekola.cz a nastavit tarif jednorázových jízd. Pak už vám nic nebrání vydat se na cesty.

Jízda na kole není jen víkendová aktivita, ale i skvělá alternativa MHD. Uvidíte, jak se vaše cesty městem zrychlí a poznáte své město z jiné perspektivy. Udělejte něco pro sebe a naskočte na rekolo ještě dnes: do školy, po práci, na schůzku, do kavárny nebo jen pro lepší kondici a hezčí den.

CO SE STANE V 16. MINUTĚ VÝPŮJČKY?

Hello bank! hradí prvních 15 minut každé výpůjčky. Znamená to tedy, že se jednorázová výpůjčka zlevní. Po 15 minutách bude zbývajících 45 minut stát  v Českých Budějovicích 15 Kč.

Jízdné bude zaúčtováno až po uplynutí bezplatné doby.

Zpět