Přidat do programu

NaturVision

Termín konání

20. 9. 2017, 1700 — 23. 9. 2017, 2200

Místo konání

Město Vimperk

Od úterý 19. do pátku 22. září se ve vimperském Městském kulturním středisku uskuteční již 16. ročník filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision. Jedná se o významnou vzdělávací, kulturní a společenskou akci, kterou pořádá Město Vimperk ve spolupráci se společností Kultur: Land GmbH, Neuschönau.

Programové schéma festivalu bude následující – dopolední bloky budou, tak jako každý rok, určeny pro žáky a studenty nejen z Vimperska, ale i z celého regionu. Všechny přednášky budou začínat v 17 hodin a vstupenky je možné si rezervovat nebo zakoupit od 4. září v MěKS Vimperk.

Ani milovníci dokumentů o zvířatech a přírodě však o tyto dokumenty ochuzeni nebudou, protože po každé z odpoledních přednášek bude promítnut jeden z oceněných filmů německé části festivalu.

Pomyslnou tečkou za festivalem bude závěrečný Galavečer, který se uskuteční v pátek 22. září. Během večera proběhne několik zajímavých rozhovorů s významnými hosty, budou oceněni výherci dětské výtvarné soutěže a na závěr bude promítnut jeden z vítězných filmů.

Veškeré informace k festivalu naleznete na www.vimperk.cz/naturvision.

NaturVision

Zpět