Přidat do programu

Dny otevřených ateliérů 2017

Termín konání

14. 10. 2017 — 15. 10. 2017

Místo konání

Dny otevřených ateliérů v Jihočeském kraji

Již desátým rokem jihočeští výtvarníci otevírají své ateliéry, aby do nich pozvali návštěvníky, kteří mají zájem o jejich tvorbu. Za ta léta se akce rozšířila také mezi řemeslníky, architekty, výtvarné školy, galerie i dílny pro děti. Ti všichni během jednoho víkendu 14. - 15. 10. 2017 představí svá díla a tvůrčí zázemí. Na cestách po ateliérech je nejkrásnější samotné setkávání se s lidmi. Poznáváte nejen jejich tvorbu, ale často i osobní příběhy. Zároveň jsou to cesty za objevováním jižních Čech a jejich kulturním bohatstvím.

V letošním roce jsme pro Vás přichystali mnoho otevřených ateliérů a také bohatý doprovodný program v podobě komentovaných prohlídek s místními památkáři, architekty a historiky umění. Ve spřátelených galeriích a muzeích si můžete prohlédnout expozice a často se zapojit do výtvarných dílen nebo workshopů.

Každý ateliér, dílna a galerie má své jedinečné kouzlo, jehož objevení však už spočívá na Vás. Přejeme Vám krásné podzimní cesty za uměním, řemeslem, designem a architekturou!

Koho budete moci v říjnu navštívit? Aktuální seznam je k dispozici online na: www.kulturni-most.cz/doa/seznam-prihlasenych-atelieru-2017 . Tištěný adresář s otevřenými ateliéry naleznete koncem září ve všech informačních centrech Jihočeského kraje a na webu ve formátu PDF. 

O akci na Facebooku: 

www.facebook.com/ateliery2017

www.facebook.com/events/296899627380173/?fref=ts

pozn. na fotografii Alena Schulz ve svém ateliéru v Maříži

Dny otevřených ateliérů 2017

Fotogalerie

Zpět