Přidat do programu

RADKA FIŠAROVÁ A JAZZ4

Termín konání

10. 10. 2017, 2000 — 10. 10. 2017, 2200

Místo konání

Městské kulturní středisko Trhové Sviny

Začínala zpívat v pěti letech ve sboru Bambini di Praga. Vystudovala pražskou Konzervatoř J. Ježka, obor zpěv a muzikál. Několik let se s vlastní skupinou Auris velmi úspěšně věnovala folk a country muzice. Ovšem již během studií vkročila na scénu muzikálů, kde účinkuje v hlavních rolích dodnes.
Ve dvaceti letech byla obsazena do titulní role Webberova muzikálu Evita a stala se tak světově nejmladší představitelkou této role. Zpívala v muzikálu Hair/Vlasy, v Bernsteinově Mši a v řadě českých muzikálů jako např. Kleopatra, Rebelové, Tři mušketýři, Angelika, Dracula atd. Účinkovala též v Národním divadle v Praze v tanečním představení Lucrezia Borgia či v opeře Montezuma. Působí v pražských muzikálových divadlech Broadway, Hybernia nebo Kalich.
Její stěžejní rolí je již deset let titulní role muzikálu Edith Piaf, který se uvádí v mnoha českých městech např. Plzeň - Komorní divadlo J. K. Tyla, Brno - Mahenovo divadlo, Olomouc - Moravskoslezské divadlo, i zájezdově v zahraničí. Francouzský šanson je také náplní její koncertní činnosti v programu s názvem Malá pocta velké Edith za doprovodu jazz-tria a akordeonu nebo v symfonické verzi s názvem Paris, Paris.

Vstupné: 100 Kč

 

Předprodej:
Kulturní dům tel. 386 322 930
Infocentrum tel. 386 301 488

RADKA FIŠAROVÁ A JAZZ4

Zpět