Přidat do programu

Vzdělání a řemeslo, 23. ročník

Termín konání

22. 11. 2017, 0900 — 24. 11. 2017, 1700

Místo konání

Výstaviště České Budějovice a.s.

Stále nevíte kam na střední školu nebo Vás zajímá, co se studenti na školách mohou naučit? Exhibice středních s odborných škol na českobudějovické Výstavišti přinese mnoho zajímavostí - prezentace školství všech úrovní, ukázky odborného výcviku a soutěží, zařízení pro speciální školy, nadace, fondy, stipendia, učební pomůcky, zařízení, učebnice a programy pro všechny stupně výuky, potřeby pro děti, vzdělávání dospělých, distanční studium, rekvalifikace.

Parkování: automobil 50 Kč, motocykl 25 Kč

Slovy pořadatele:

"23. ročník dnes již kultovní výstavy Vzdělání a řemeslo přinese opět na jedno místo praktickou prezentaci středních škol, ukázky odborného výcviku a celostátní soutěže napříč obory. Nevíte si rady, kam nasměrovat Vaše potomky po základní škole? Tak nás navštivte. Organizovaně prostřednictvím školní výpravy či jen tak, v doprovodu rodinných příslušníků. 

K vyzkoušení budou online přijímací testy z českého jazyka a matematiky s okamžitým vyhodnocením, či zkušení pracovníci informačního a poradentského střediska při úřadech práce, kteří se nově zaměřili i na žáky základních škol a rodičovskou veřejnost. Chybět ale nebudou ani nadace, fondy, široký sortiment učebních pomůcek a zařízení, učebnice a programy pro různé stupně výuky.

Ani doprovod starší než školák základní školy nepřijde zkrátka. K seznámení bude vyzývat další vzdělávání v rámci zážitkové pedagogiky, studentské stáže ve firmách či univerzita 3. věku.

Občerstvit se budete moci v pavilonu Z v naší studentstké kavárně či v Buy&Go bufetu.Prezentace školství všech úrovní, ukázky odborného výcviku a soutěží, zařízení pro speciální školy, nadace, fondy, stipendia, učební pomůcky, zařízení, učebnice a programy pro všechny stupně výuky, potřeby pro děti, vzdělávání dospělých, distanční studium, rekvalifikace."

prezentace středních škol a učilišť  ⁄ ukázky odborného výcviku  ⁄ celostátní soutěže napříč obory ⁄ Veletrh fiktivních firem ⁄ testy osobnostních předpokladů  ⁄ informační a poradenské středisko při ÚP ⁄  učební pomůcky ⁄ fondy ⁄ studentské stáže ve firmách 

Výstava Vzdělání a řemeslo proběhne za  podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Jihočeského kraje a Jihočeské hospodářské komory; pod záštitou ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky a hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské.

Vstup ZDARMA

Školy i největší zaměstnavatelé (nejen) z Jihočeského kraje na jednom místě!

Vzdělání a řemeslo, 23. ročník

Fotogalerie

Zpět