Přidat do programu

Velikonoce na Hluboké 2018

Termín konání

30. 3. 2018, 1330

Místo konání

Vedle kostela sv. Jana Nepomuckého

Dobročinný závod pro milovníky tajemství a hledače pokladů. Zúčastnit se mohou běžci, chodci i maminky a tatínkové s kočárky. Jde o to, najít v co nejrychlejším čase všechna ukrytá obří velikonoční vajíčka.

TRASA: Přesnou podobu trasy si určíte sami podle mapky, kterou obdržíte těsně před startem. Jedinou podmínkou je navštívit všechna vyznačená místa na mapě, tam najít obří velikonoční vajíčko a opsat z něho soutěžní písmeno.

PRŮBĚH HRY: Registrace probíhá na náměstí v Hluboké nad Vltavou od 12:00. Po obdržení vaší soutěžní karty se startovním číslem vyčkejte do 13:30, kdy obdržíte také tajnou mapu. Start a rozdávání tajné mapy bude probíhat na náměstí u velkého pódia. Postupně navštivte všechna vyznačená místa, pořadí si může zvolit každý sám. Na každém místě najdete obří velikonoční vajíčko a na něm symbol a soutěžní písmeno nebo slovo, to doplňte podle stanoveného klíče do soutěžní karty. Pokud vše vyplníte správně, zjistíte tajný úkol, které splníte v cíli, který se nachází na stejném místě jako start. V duchu sportu pro dobrou věc je umožněn start i po 13:30 – kdykoliv individuálně, pravděpodobně ovšem bez šance na vítězství. Limit pro odevzdání soutěžní karty je 17:00.

STARTOVNÉ: dobrovolné / minimálně 20,- za osobu (rodinné pro 4 a více osob 70,-)

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu.

 

VÝTĚŽEK ZE ZÁVODU BUDE VĚNOVÁN DO PROJEKTU ŘETĚZ NADĚJE, KTERÝ SE SNAŽÍ ZÍSKAT FINANČNÍ PROSTŘEDKY NA NÁKUP POMŮCEK PRO HENDIKEPOVANÉ. VÍCE O PROJEKTU NAJDETE NA WWW.HOPE4YOU.CZ.

Velikonoce na Hluboké 2018

Zpět