Přidat do programu

Veletrh cestovního ruchu Travelfest

Termín konání

13. 4. 2018, 1000 — 14. 4. 2018, 1800

Místo konání

Výstaviště České Budějovice

Budeme velice potěšeni, když přijmete naše pozvání k účasti na 2. ročníku veletrhu cestovního ruchu Travelfest, který proběhne ve dnech 13. - 14. dubna 2018 na českobudějovickém Výstavišti ve spojení s Gastrofestem. Veletrh je zaměřený na to, aby seznámil návštěvníky s nabídkou a různými možnostmi využití volného času (nejen) v jižních Čechách. Druhý ročník se koná v duchu Jižních Čech pohodových se zaměřením na život v památkách a na své si přijde opravdu každý. Chcete si užít kultury, trochu si zamlsat, zasportovat si nebo si oddechnout třeba na venkově? U nás se dozvíte, jak na to!

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ VELETRHU

V pavilonu T2 to začně žít hned od otevření bran návštěvníkům! V pátek 13. dubna v 10 hodin můžete přijít i Vy slavnostně zapsat největší dort České republiky do České knihy rekordů. Dort, který bude mít skoro 1,5 tuny slavnostně rozkrojí herec Václav Vydra!

Těsně po zahájení proběhne v rámci doprovodného programu rozhovor s Vaškem, kdy bude mít každý návštěvník možnost se s legendárním hercem vyfotit a vzít si jeho podpis! Toto setkání zprostředkovala Jihočeská filmová kancelář - http://jcfilm.cz/.

 

Vstupné

Společná vstupenka na veletrh Travelfest a Gastrofest:

Vstupné – Základní – 150 Kč
Děti do 6 let zdarma, do 15 let – 50 Kč
Osoby nad 70let – 50 Kč
Studenti – 100 Kč
Odborný doprovod – zdarma – podle počtu studentů
ZTP, ZTTP, PRESS (po předložení platného průkazu): zdarma
Doprovod ZTTP 1x: zdarma
Parkování pro invalidy s průkazkou ZTP: zdarma

 

Veletrh cestovního ruchu Travelfest

Zpět