Přidat do programu

Zažít Vimperk JINAK

Termín konání

15. 9. 2018, 0900 — 15. 9. 2018, 2359

Místo konání

Vimperk žije

A je to tu zas:-) Opět oživíme ulice Rožmberská a Pivovarská, opět zveme všechny kdo mají chuť pomoci. Více informací postupně na vimperkzije.cz

Sousedé, kamarádi, občané Vimperka, přijďte!

Vykročme z našich domovů v sobotu 15. 9. a potkejme se venku v ulicích Pivovarská a Rožmberská, stejně tak jako v parku.

Zveme vás na místní hudebníky i kapelu Jazzika. Zveme vaše ratolesti na skákání panáka, kreslení na silnici, cvrnkání kuliček, petanq a další sportovní aktivity. Zveme vás na divadlo. Zveme vás na tvořivé dílny. Zveme vás na jógu. Zveme vás na občerstvení na ulici, snídani v parku. Zveme vás na lezeckou stěnu či lezení na basy od piva. Zveme vás, abyste se k nám připojili a přiložili ruku k dílu, ať už pečete dorty, čepujete pivo, máte skvělý nápad na program, chcete vystavit svá umělecká díla a nebo nám jen chcete pomoct s organizací. Těšíme se na vás!

Takže, přineste s sebou něco dobrého. Přispějte dobrou knihou do blešáku. Podělte se o oblíbenou hru svého dětství. Nebo si přijďte jen tak užít den :-)

Chcete-li se zapojit nebo se dozvědět více, kontaktujte nás na e-mailu info@vimperkzije.cz nebo telefonu 736 776 432 (Petr Samek). Nebo jednoduše přijďte na setkání dobrovolníků každou neděli v 17:00 na Vodníku ve Vimperku, která se konají až do dne D.

Více info: https://www.facebook.com/events/2084649171561727/

Zažít Vimperk JINAK

Zpět