Přidat do programu

IV. Volyně Food Festival 2018

Termín konání

26. 5. 2018, 1000 — 26. 5. 2018, 2359

Místo konání

IV. Volyně Food Festival 2018 - Město Volyně

Volyně Food Festival není festivalem ve slova smyslu jak si jej mnozí možná představují. Tento druh festivalu je hlavně slavností jídla v originálních variacích, netradičních chutích a vůních i slavností nápojů. Oproti dalším akcím podobného ražení, prostor kuchařskému umu bude vyhrazen zejména zapáleným kulinářům z Volyně a okolí.

Srdečně Vás zveme na Volyně Food Festival, který se koná
26. května 2018 od 10 hodin na volyňské plovárně.

Celá přehlídka se koná na prvorepublikovém koupališti, které vzniklo v roce 1941 a ponese se v duchu snoubení hudby a jídla. Uvařit Vám přijede 35 kulinářů, kteří sladí své pokrmy v duchu jazzu, funky, etna a dětských rytmů.

Pro děti bude připraven dětský tvořivý koutek a divadlo.

20-VV-banne

Brzy se můžete těšit na přehled jednotlivých kulinářů, kteří jsou představováni i na FB zde.

Děti určitě vezměte s sebou, bude pro ně připraven celodenní program. Můžete se těšit na tvořivé dílny. Po obědě můžete shlédnout divadelní pohádku O šíleně statečném Ivánkovi v podání Volyňského divadelního studia VODVAS.

Předprodej vstupenek: vzhledem k omezené kapacitě koupaliště i našich kulinářů Vám doporučujeme si zakoupit

Předprodejové vstupenky můžete koupit ve volyňském infocentru (stará radnice) nebo ve Strakonicích v prodejně Tescoma (vedle hlavní pošty). V ceně je ochutnávka volyňského piva.  A jaké jsou výhody předprodeje? Snížená cena, vlastní vchod, takže nebude muset čekat ve frontě. A především- lidé z předprodeje mají zaručený vstup v případě, že dojde k překročení maximální kapacity návštěvníků.

01-VV-banne

Akce se koná za každého počasí, jsme připraveni na slunce i déšť!

IV. Volyně Food Festival 2018

Zpět