Přidat do programu

Adventní chumelení a rozsvícení vánočního stromu

Termín konání

2. 12. 2018, 1400

Místo konání

Hořický cvrkot v. s.

V neděli 2. 12. od 14 do 17 hodin v kulturním domě v Hořicích na Šumavě.

Co vás tam čeká:

  • Vánoční tržiště – přijďte si koupit adventní věnce, domácí a řemeslné výrobky, snadno vyřešit dárečky na sebe, do sebe, užitečné i jen tak pro radost.
  • Přehlídka cukroví a sůloví – ochutnejte sousedovic dobroty, pochlubte se vlastními, posbírejte zajímavé recepty a ohodnoťte ty nejlepší kousky.
  • Výroba dárečků a přáníček – vyrobte si v některé z minidílniček vlastní vymakaný či jednoduchý dáreček, blesková vánoční přáníčka, adventní věnec a vánoční ozdoby.

Pojďte s námi hned po chumelení ROZSVÍTIT VÁNOČNÍ STROM na náměstí v 17:15, pověsit na něj vlastní vyrobenou ozdobu, zazpívat si první koledy a zahájit tak společně krásný poklidný advent.

Srdečně zveme všechny pekaře a pekařky vánočních dobrot, aby se zúčastnili velkého mlsání a umožnili nám sdílením receptů vylepšit i naše vánoční stoly. Zveme také všechny děti i rodiče ke stolům plným nápadů, kde si můžete zatvořit. Zveme všechny, kteří rádi nabízejí své krásné výrobky druhým. Zveme všechny, kteří mají chuť nás naučit něco tvořit. Máte-li zájem se aktivně zúčastnit, ozvěte se.

Zveme také všechny návštěvníky, kteří chcete strávit příjemnou adventní neděli s dobrým punčem a poklidnou vánoční atmosférou.

Pojďte se zastavit v předvánočním shonu. Bude to pohodové odpoledne...

Adventní chumelení a rozsvícení vánočního stromu

Zpět