Přidat do programu

28. MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL ČESKÝ KRUMLOV 2019

Termín konání

19. 7. 2019 — 10. 8. 2019

Místo konání

Infocentrum Český Krumlov

Spojení atraktivního prostředí historického města a hudby mnoha žánrů od 15. století až po současnost, navíc za účasti řady slavných našich i světových interpretů, vydobylo festivalu skvělé renomé. Přehlídka je nejen vrcholem krumlovského kulturního léta, ale jednoznačně i přední kulturní akcí v rámci celé České republiky. Program zahrnuje symfonické i komorní koncerty klasické hudby, operní a písňové recitály, jazz, folk, muzikál, crossover či tzv. národní večery spojené s kulinářskými zážitky.

Návštěvníky 28. ročníku festivalu bude čekat na zahajovacím večeru dobové výpravné představení v zámecké zahradě, následované zahradní slavností. Dále se můžete těšit např. na světově proslulý soubor Take 6, sólisty z Brodwaye, ale i české muzikálové zpěváky. 

Do programové nabídky 28. ročníku se jistě promítne 30. výročí pádu železné opony a také se festival vrátí do Barokního divadla, kde soubor Florea Theatrum předvede operu Terpsichore G. F. Händela. Festival však tentokrát zavede své návštěvníky i do zcela nového prostředí, jakým je kostel sv. Mikuláše ve vojenském prostoru v Boleticích. 

Další informace: www.ckrumlov.info/mhf
(c) text a foto: http://www.ckrumlov.info/docs/cz/atr752.xml

28. MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL ČESKÝ KRUMLOV 2019

Zpět