Přidat do programu

Hobby - 28. ročník

Termín konání

8. 5. 2019 — 12. 5. 2019

Místo konání

Výstaviště České Budějovice

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

40 000 NÁVŠTĚVNÍKŮ • 300 VYSTAVOVATELŮ • 5 DNÍ VÝSTAVY • 28. ROČNÍK • ODBORNÝ A KULTURNÍ PROGRAM

Jedinečná výstava nejen pro pěstitele, chovatele, zahrádkáře a kutily. LETOŠNÍ VÝSTAVA HOBBY s sebou přinese i řadu NOVINEK!

Každý den  na ploše č. 107  výstava komunální techniky současného vozového parku SÚS JčK s bohatým doprovodným programem pro dětské návštěvníky (jízda ve šlapacím cestářském autě, jízda s RC modelem cestářského auta, skákací hrad, malování na obličej, výtvarné dílničky a soutěže). 11. 5. 2019  proběhne  2. ročník krajské soutěže zručnosti Cestářské rodeo 2019. Profesionální řidiči předvedou své umění v kabině posypového vozu s předsazenou sněhovou radlicí na speciálně upravené překážkové dráze. Akci pořádá Správa a údržba silnic Jihočeského kraje za podpory Jihočeského kraje a České silniční společnosti. 

Chybět nebude ani pestrý doprovodný program, tradicí je páteční Den dechovky s Českým rozhlasem České Budějovice a Kubešovo hudebním vydavatelstvím.

 I letos proběhne soutěž  VOŘÍŠEK ROKU 2019.

soutěž VOŘÍŠEK ROKU 2019 

Přihlaste svého čtyřnohého miláčka do soutěže o NEJHEZČÍHO VOŘÍŠKA ROKU! 

Kategorie
Psi budou rozděleni do více kategorií dle kohoutkové výšky.
Doprovodná soutěž:
-  pes šikula - šanci uspět má každý pejsek, který umí něco zajímavého – perfektní poslušnost, různé triky, nějaký psí sport apod.
-  dítě a pes – máte doma rodinného příslušníka do 10 let, pak je tato kategorie přímo pro něj a vašeho pejska – hodnocen bude celkový vztah dítěte s pejskem a také jejich vzájemná spolupráce

Hlavní ceny do soutěže Voříšek roku věnuje mladá dynamická firma GUDEN, která přináší na trh gurmánská krmiva z Dánska pro pejsky a kočičky. Krmiva Real Pet Food jsou vyrobena výhradně jen z prémiových surovin té nejvyšší kvality a napomáhají správnému fungování zažívání. Viditelným benefitem je krásná, lesklá srst, z dlouhodobého hlediska pak nenahraditelné zdraví zvířete. Díky mimořádné jakosti bodují krmiva Real Pet Food v nezávislých evropských testech a jsou proto doporučována veterináři i profesionálními chovateli.

Hobby - 28. ročník

Fotogalerie

Zpět