Přidat do programu

III. Ples města České Budějovice

Termín konání

23. 2. 2019, 1930

Místo konání

Statutární město České Budějovice

Statutární město České Budějovice a jeho společnosti Jihočeské divadlo p. o., Dopravní podnik města ČB a. s., Teplárna ČB a. s., Lesy a rybníky města ČB s. r. o., Sportovní zařízení města ČB p. o., SPRÁVA DOMŮ s. r. o. pořádají II. PLES MĚSTA – 24. února 2018,  v DK Metropol od 20:00 h. 

Radniční bál, na který jste byli po dlouhé roky zvyklí, se proměnil.  Již v roce 2017  jej nahradil  nový taneční večer nazvaný Ples města, který založil novou tradici městského plesu. Na přípravách večera se podílí i prezentují organizace a podniky vlastněné městem České Budějovice, jež jsou uvedené výše. Věříme, že se nám podařil opět připravit zajímavý program, složený převážně z uměleckých souborů Jihočeského divadla a jeho přátel a spolupracovníků. Rovněž je připravena mimořádně zajímavá tombola, o kterou soutěží každá zakoupená vstupenka.

Večer se ponese v náladě 100. výročí založení České republiky, resp. Československa.  Čeká  Vás špičkový swingový orchestr s hudbou 20.a 30.let 20.století, tématický fotokoutek, výzdoba.


Vstupenky v ceně 450 Kč a 400 Kč  lze zakoupit v síti www.cbsystem.cz

Program

Večerem provází Petr Rychlý

Předtančení Baletní školičky Jihočeského divadla 

Orchestr opery Jihočeského divadla –  hudební těleso v počtu 45 hráčů a setem klasických  tanců, diriguje Martin Peschík 

Balet Jihočeského divadla – choreografie mezinárodního souboru JD

Sólisté opery JD a hosté - operní arie v podání Jany Šrejmy Kačírkové (sólistka Národního divadla Brno), Alexandra Beně a Petera Malého (sólisté Jihočeského divadla)

Original Vintage Orchestra  - taneční orchestr včetně dvou swingových tanečních párů.
Profesionální hudební big band patřící mezi swingovou špičku v ČR. Hraje swing 20. a 30. let a zároveň přináší originální a energické úpravy slavných moderních písní v dobovém stylu. V doprovodu Hot Sisters, Rozálie Havelkové, Kateřiny Steinerové a losangeleská hvězdy Chucka Wansleyho. www.vintageorchestra.com

(Zdroj:http://ples.c-budejovice.cz/o-plese)

III. Ples města České Budějovice

Zpět