Přidat do programu

Hudební festival Karel Valdauf 2019

Termín konání

23. 8. 2019, 2100 — 25. 8. 2019, 1900

Místo konání

Město Trhové Sviny

Město Trhové Sviny Vás zve na XXII.ročník hudebního festivalu Karel Valdauf 2019 který se koná od 23. do 25. srpna.

Srdečně Vás zveme na již 22. ročník Hudebního festivalu k příležitosti oslavy narození významného skladatele a rodáka z Trhových Svinů, pana Karla Valdaufa. V letošním roce se můžete těšit na dvě velké novinky. První bude páteční vystoupení skupiny Argema od 21:00 a druhou, která potěší především naše nejmenší, bude sobotní dětské dopoledne které je pro všechny návštěvníky zdarma! Od 10:00 do 13:00 bude děti i dospělé bavit moderátor Coco Jambo, kterému přijde na pomoc klaun Hugo, skupina mažoretek STARLETTE, Václav Upír Krejčí a dětská dudácká muzika ze Strakonic.

Sobotní odpoledne proběhne v duchu tradiční dechové hudby s moderátorem Petrem Jančaříkem. V 15:00 bude zahájeno vystoupením Veselé muziky, pokračovat bude kapela Budvarka, slovenská Drietomanka a tradičně nebudou chybět ani Babouci. Celý program zpestří vystoupení borovanského tanečního souboru Kukačky. Večer pak uzavře oblíbená cimbálová muzika Mládí z Čejče!

Nedělní program otevře v 10:00 slavnostní zahájení, po kterém potěší posluchače trhovosvinenská kapela Podhoranka, následovaná Rožmitálskou venkovankou, Trnkovjankou, DASHOU spolu se Sextetem Dalibora Gondíka, Kumpanovými muzikanty a celý festival v neděli večer již tradičně ukončí skupina Jižani.

Vstupenky na festival lze zakoupit jako jednodenní za 100 Kč, dvoudenní (pá+so, pá+ne, so+ne) za 150 Kč, nebo třídenní za 200 Kč v předprodeji v KIC Trhové Sviny a poté přímo na místě. Senioři nad 75 let mají po předložení občanského průkazu vstup na celý festival zdarma.

Těšíme se na Vás!

Hudební festival Karel Valdauf 2019

Zpět