Přidat do programu

Táborské dvorky/Naši slavní sousedé

Termín konání

9. 8. 2020, 1500 — 9. 8. 2020, 2300

Místo konání

Jednota

V řadě již třetí ročník sousedského festivalu Táborské dvorky letos získává novou dramaturgickou linku plnou koncertů, workshopů, procházek, čtení a výstav!

Sousedský program je letos je doplněn o dramaturgickou linku plnou workshopů, výstav a přednášek věnovaných našim slavným Táborským sousedům. Velcí i malí se dozví o životě a práci známých osobností jako je František Bílek či František Křižík, ale také méně známé a neméně významné osobnosti jako je Josefína Naprávníková či Václav Soumar.

V letošním roce se nám podařilo získat 18 dvorků, které budou otevřeny v různých časech v průběhu celého odpoledne a na každém z nich se můžete těšit na zajímavé programy - koncerty na Žižkově náměstí, sochařský workshop, pokojovky a workshop macrame z recyklovaných materiálů, architektonická dílna pro děti, výstava a přednáška fotografky Marie Šechtlové, táborský pubquiz, literární program mladých básníků, který završí dvě čtení jihočeského autora Jiřího Hájíčka a diskuze nad Milanem Kunderou, velký bazar oblečení  ZORA, jehož výtěžek bude tradičně věnován na charitativní účely, workshop tisku peněz, vláčkodráha a barmanská show pro děti, zahraje Basta Trio, Vrámci Možností či Gruzavik, zazpívá ženský sbor ŽAS a mnohé další!

Program s časovým harmonogramem a vstupné k dostání v den konání akce v kavárně a knihkupectví Jednota.

Díky povaze akce budou návštěvníci v kontaktu v menších skupiny a ve venkovních prostorech. Na dvorcích bude zajištěna desinfekce pro účastníky akce.

Akce je podporována městem Tábor.

Táborské dvorky/Naši slavní sousedé

Zpět