Advent a Vánoce 2021 - změny v programu

lokalita: Český Krumlov

26. 11. 2021 — 6. 1. 2022

AKTUÁLNĚ! Kulturní program a vánoční trh na náměstí Svornosti byl zrušen. Konat se budou jednotlivé dílčí akce, a to za podmínky doložení ON návštěvníkem (očkování, prodělání nemoci). Sledujte prosím informace v programu. 

Zazpívat si koledy pod širým nebem, bavit se v průvodu andělů, popíjet punč na nejkrásnějším náměstí… To vše zahaleno do sváteční atmosféry. Advent a Vánoce mají v Českém Krumlově svůj nezaměnitelný půvab.

Bohatý adventní a vánoční program, zpestřený tradičním vánočním trhem, společné zpívání koled u vánočního stromu, adventní a vánoční koncerty, ale také všude se linoucí vůně horkého punče a pražených mandlí vás dokonale vtáhnou do pohádkové atmosféry svátečně vyzdobeného města.

Hudebně poetické rozsvícení vánočního stromu, mikulášská nadílka, Ježíškova pošta, andělský průvod městem, betlémy, vánoční pohádky a mnoho dalšího z programu osloví malé i velké. Kouzelným završením předvánočního období je pak Živý Betlém – biblický příběh ztvárněný písní a tancem za působivého hudebního doprovodu.

Kompletní program →