Mikulášská nadílka se stezkou svědomí

lokalita: Rudolfov

5. 12. 2021, 1600 — 1815

Chtěli bychom vašim dětem zprostředkovat každoroční Mikulášskou nadílku, ale trošku jinak. Bez strašení a vytváření nátlaku na děti. 

Na Rudolfově můžete prožít nezapomenutelný Mikulášský večer v našich přírodních zahradách. Nejprve si děti s rodiči projdou naší stezku svědomí, která bude připravená zážitkově a zároveň také maličko seberozvojově, tak, aby se bavili jak malinkaté dětičky, tak ty trošku větší. Není našim záměrem strašit děti, aby se pod tlakem zpovídaly ze svých chyb a hříchů, ale raději zkusíme děti a možná i jejich rodiče vést vlastní sebereflexí k tomu, že všichni děláme chyby, ale je dobré se z nich poučit a příště je už nedělat.

Na konci stezky bude v naší meditační kapli čekat Mikuláš s andělem a čertíkem, chviličku si popovídají a dětičky dostanou nadílku.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

  • Na Mikuláše, anděly i čertíky

  • Na nasvícenou zahradu

  • Na několik zastavení na stezce, která potěší i poučí

  • Na balíček s Mikulášskou nadílkou

  • A také na něco dobrého v naší minikavárničce

CELÝ PROGRAM BUDE VENKU, TAK SE TEPLE OBLÉKNĚTE

 

Cena: 280 Kč / dítě včetně balíčku s nadílkou (16:00 - 18:15)

REZERVACE A PLATBA DOPŘEDU NUTNÁ

Je nutná platba dopředu vzhledem k nutnosti pořízení balíčků s nadílkou. Bez rezervace místa není možné vás v den akce přijmout. Rezervace míst prosím zasílejte na email naší Bohunky, která vám následně pošle platební údaje: Bohunka@pozemskenebe.cz.