ZRUŠENO Třeboň plná andělů s rozsvícením vánočního stromu

lokalita: Třeboň

27. 11. 2021

ZRUŠENO z důvodu současné epidemické situace

 

Přivítáte s námi advent při andělském sletu na třeboňském náměstí? Nebude chybět Ježíškova pošta, adventní trh, andělské divadlo, zvonkový průvod a hlavně - rozsvícení vánočního stromu!

V sobotu 27. listopadu se na třeboňském náměstí rozsvítí již dvacátý osmý vánoční strom z dolnorakouského Schremsu.

Po celý den se bude konat adventní trh.  V 10 hodin přijede na náměstí poštmistr, aby zde otevřel pobočku Ježíškovy pošty. Než se v 17 hodin rozsvítí vánoční strom, užijete si krásný andělský program. Na podiu vystoupí folklorní soubor Javor z Lomnice nad Lužnicí, kapela Bonsai č. 3, Třeboňák Míra Kukosa s autorskými skladbami a kapela Lakomá Barka. U dřevěného betléma se můžete těšit na Andělské divadlo. V tvůrčí dílně Domu Štěpánka Netolického si děti pod andělským dohledem vyrobí krásné dekorace. Opět bude připraveno Andělské putování do nebíčka, které začíná a končí u věže staré radnice. Ve foyeru divadla  bude probíhat charitativní prodejní výstava Jsem Tvůj anděl, a také zde budou vystavena dílka stejnojmenné dětské výtvarné soutěže. Nebude chybět ani tradiční andělský zvonkový průvod, který vyjde v 16.45 ze zámeckého nádvoří.

Vítáni jsou andílci v převlečení i bez, ti, co se snesou z nebe, i ti, co se tam teprve chystají. Roztáhněte svá křídla v Třeboni!