Charitativní výstava Domova sv. Linharta

lokalita: České Budějovice

1. 12. 2021 — 31. 12. 2021

Vážení příznivci našich krajských výstav, dovolujeme si Vás pozvat na novou výstavu v prostorách Krajského úřadu Jihočeského kraje. V průběhu prosince u nás vystavuje Chelčický domov sv. Linharta. Výstava je prodejní a všechna díla a výrobky vytvořili uživatelé sociální rehabilitace a sociálně terapeutických dílen.

Na výstavě jsou prezentována nová výtvarná díla, keramické betlémy, adventní a vánoční floristické dekorace, potravinové výrobky nebo bylinné směsi. Výstava je umístěna ve 3. nadpodlaží, částečně i ve vestibulu budovy krajského úřadu, v ulici U Zimního stadionu 1952 v Českých Budějovicích v běžných úředních hodinách. Zakoupením obrazů a výrobků podpoříte financování provozu sociálních služeb. 

Jak to funguje?

Výstava obrazů je opatřena srdíčky a jak říkají Chelčičtí: „V každém obrázku je kousek našeho srdce“. Obrazy se srdíčky znamenají, že jsou prodejné. Nejnižší prodejní cena je 550 Kč za obraz. A funguje to tak, že kupující sám navrhne cenu, kterou je ochoten zaplatit, zezadu na srdce napíše své kontaktní údaje (telefonní číslo a částku, kterou chce za obraz dát). Zaměstnanci domova se pak sami zájemci ozvou a domluví platbu a ostatní náležitosti.

Ostatní výrobky označené cenou lze zaplatit formou samoobslužné kasičky. Jen si předem připravte přesnou částku, pokladnička vracet neumí.