Sládkovna kočovná herna

Sládkovna kočovná herna

lokalita: Třeboň

15. 12. 2022 — 15. 4. 2023

Zámecká lékárna přináší další hravou výstavu, kterou jste v Jižních Čechách ještě neviděli. Sládkovna je vtipná, interaktivní herna s velkou dávkou nostalgie pro malé i velké, kteří u nás omládnou rychlostí blesku.

Přijďte si zatočit klikou a nachytat pár vajíček, sestřelit pár piv a zabojovat o srdce hospodské, vyhrát okresní přebor, i když má Lojza obě nohy levý. Pojďte se s náma potácat dom, zatímco se s vámi motá celý svět nebo dětem oslaďte život a nandejte jim, co se do nich vejde. Vylovte perly ze dna moře, pokuste se protáhnout kolem obří krakatice nebo zkuste úspěšně proplout velrybí zátokou a dovézt náklad bezpečně do přístavu. U námořníka Páji si pak můžete orazit paži nebo prsa a získat tak parádní tetovačku, kterou Vám budou všichni závidět :-)

Herní prvky s nostalgií "Rozmarného léta" jsou určeny pro děti od 5ti let. Po dobu 90 minut si můžete vše vyzkoušet a hrát si. Kapacita prohlídky je 30 osob, proto kupujte vstupenky předem, ať máte jistotu místa. U nás topíme, a na půdě vládne krásná atmosféra. Od 15.12. do 31.12. máme i dva herní prvky na téma Vánoce.