INDIAN RIDERS FEST 2023

lokalita: České Budějovice

9. 6., 1000 — 11. 6., 1700

Třetí ročník sjezdu Indian Motorcycles z celé Evropy

Přijďte si užít neopakovatelnou atmosféru s majiteli a nadšenci Indian Motorcycles z celé Evropy i dalších zemí světa.

Indian Riders Fest od roku 2019 spojuje jezdce všech jazyků a kultur, kteří sdílí stejnou vášeň pro ikonickou značku Indian Motorcycle a jinak tomu nebude ani v roce 2023. V roce 2022 na Českobudějovické Výstaviště dorazilo více jak 1400 motocyklů značky Indian Motorcycle z téměř 40 zemí. Dohromady branami areálu prošlo na 3500 lidí. Díky těmto skutečnostem můžeme brát akci bezpochyby za mezinárodní událost. 

Na nadcházejícím třetím ročníku IRF očekáváme návštěvnost v rozmezí 5000 - 7000 osob. Stejně jako v předešlých letech se akce uskuteční na Výstavišti v Českých Budějovicích. 

Na oficiálních stránkách je stále možné zakoupit vstupenky na akci. Prodej vstupenek bude probíhat i na místě.

Ani v následujícím ročníku nebude chybět zopakování úspěšné Ladies First, což znamená že kolonu Spanilé jízdy vede skupina čistě ženské “skvadry” na Indian Motorcycle. 

Otevírací doba: 
Pátek  09.06. | 10:00 – 02:00
Sobota 10.06. | 09:00 – 02:00 
Neděle  11.06. | 09:00 – 17:00 

INDIAN RIDERS FEST není pouze pro ty, kteří přijedou na motorce. Na akci je vítána i veřejnost bez motorek. 

JAKÉ NOVINKY PŘINESE TŘETÍ ROČNÍK:

Na jezdce i návštěvníky čekají novinky v rámci doprovodného programu. V letošním roce bude celou akci doprovázet více jídla, více pití - těšit se můžete na gastro zážitky v podobě - mezinárodní kuchyně, domácí kuchyně, sladkého, ale i na typické koktejlové bary, které naladí atmosféru akce. Od pátku do neděle se můžou návštěvníci těšit na živé koncerty, kdy na páteční večer organizátoři chystají mega koncert a senzační show (prozatím jméno interpreta pro koncert nemůže být odtajněno, ale můžete se těšit na super akci). Pro následující ročník se připravuje i nová trasa Spanilé jízdy, která bude zahájena v sobotu okolo poledne a zakončí již tradičně na historickém Náměstí Přemysla Otakara II. V neposlední řadě jsou po celou dobu akce pro návštěvníky připraveny bohaté programy - „jízda smrti“ ve slavné show Wall of Death, demo jízdy, kaskadérská show, Rodeo Show.  Další novinky jsou pravidelně zveřejňované pořadatelem na facebookových stránkách akce „Indian Riders Fest“.