Festival: Art camp festival ohně a pohybu pro celou rodinu

Festival: Art camp festival ohně a pohybu pro celou rodinu

lokalita: Volyně

24. 6. 2023, 1500 — 25. 6. 2023, 0145

Pátý ročník ohňového festivalu, který spojuje umění nového cirkusu, pohybu a hudby.

Umělci, workshopy, hry pro děti, a to všechno v prvorepublikové plovárně ve Volyni!

Art camp je jediný ohňový festival na jihu Čech, kde zažijete nový cirkus, žonglování, tanec s ohněm a v neposlední řadě spoustu dalšího jako jsou hudební vystoupení a volné sdílení dovedností. Akce je příležitostí k setkávání se profesionálů a celé široké veřejnosti. Navzájem se inspirujete a zapojíte se do disciplín jako je točení s obručí, točení s poikami a tyčí, získáte základy žonglování a protáhnete se na józe.

Na své si přijdou profesionálové z oboru, tak také začátečníci a hlavně děti. Festival šíří novou formu zábavy a pohybu v jednom! Vrcholem je večerní galashow plná ohňů, světel, tance, dechberoucích kreací, dovedností a umění ohromit a bavit diváka.

Sdružujeme lidi společného zájmu, podporujeme novodobý druh cirkusového umění, rozšiřujeme do podvědomí diváků, že Art camp je nejenom místem pro sdílení zkušeností, ale také prostorem pro pohybové aktivity pro mládež a kulturním místem na jihu Čech.

Nechť tento festival přináší radost, štěstí a nová přátelství, protože přesně s těmito emocemi a tímto přáním je tvořen!