Kolo pro život - Bikefest Hluboká Kooperativy

lokalita: Hluboká nad Vltavou

17. 6., 0900

Nová rodinná lokalita s tratěmi v lesní oboře a okolí zámku. Na své si zde mohou přijít nejen závodníci, ale i jejich doprovod. 

Kolo pro život je cyklistický sportovní projekt pro širokou veřejnost, seriál amatérských závodů na horských kolech pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti. Závody jsou připraveny jak pro rodiny s dětmi, kteří pojedou oblíbenou trasu stezkou Vltavy z Hluboké nad Vltavou do Českých Budějovic, tak i pro vášnivé cyklisty. A myslíme i na naše nejmenší, pro které budou připraveny malé dětské závody na odrážedlech a dětských kolech. Zázemí akci poskytne Sportovně relaxační areál v Hluboké nad Vltavou. 

Registrace již otevřena

Kromě sportovního programu najdete v našich areálech spoustu doprovodných aktivit, které vám zpříjemní den. Vaše ratolesti si mohou zdarma vyzkoušet aktivity cyklistické, např. Adventure park pod vedením kluků z Bike O'Clock nebo si zasoutěžit a zablbnout v Dětské zóně s 211, kde jsou k dispozici sportovní aktivity, ale také třeba fotokoutek nebo malování na obličej pro děti. K dispozice bude občerstvení, příjemné posezení a hlavně, pohodová atmosféra.

S kolem i bez kola, Kolo pro život nabízí spoustu zábavy! 

Nově jsme pro vás přidali „family friendly“ lokalitu na Hluboké s tratěmi v lesní oboře a okolí zámku. „Chceme, aby si sportovní víkend užila celá rodina. Závodění, atmosféru, ale také poznání atraktivního okolí zámku Hluboká,“ říká Tomáš Trávníček, manažer seriálu Kolo pro život. „Proto jsme zvolili termín před začátkem prázdnin: 17. června,“ dodává. Na své si zde mohou přijít nejen závodníci, ale i jejich doprovody. Nicméně pak si všichni společně mohou dopřát návštěvu impozantního zámku Hluboká nad Vltavou nebo si prohlédnout neméně významnou pamětihodnost v podobě barokního loveckého zámku Ohrada.