Janchi - večerní koncert na Stezce korunami stromů

lokalita: Lipno nad Vltavou

4. 7., 2000 — 2100

Sledování západu slunce z 40 metrů vysoké věže zní snově. My pro vás ale máme ještě mnohem víc! I letos jsme připravili hudební program, který ideálně poslouží k dokreslení romantické atmosféry. 

Na koncerty se můžete těšit celé léto – každé úterý vždy ve 20:00 hodin. V den konání koncertu je prodloužena nejen otevírací doba Stezky, ale také provoz lanové dráhy Lipno Expres, kterou můžete zvolit v případě, že si při návratu na centrální parkoviště budete chtít vychutnat pohled na hvězdnou oblohu. Možné je využít i Stezkabus, který svou poslední jízdu uskuteční ve 23:30 hodin. Vstupné na koncert je v ceně vstupenky na Stezku korunami stromů. V termínu konání koncertu je tobogán od 19 hodin uzavřen.

Janchi je mladý zpěvák a muzikant původem ze Slovenska, již dlouhé roky ale žije v Českých Budějovicích. Dříve působil v kapele Quiet, díky které se dostal do povědomí posluchačů. Po šesti letech se vydal na sólovou dráhu. Od roku 2018 vystupuje se svou kapelou. Sérii koncertů odstartoval první klip k písni „V dobrej viere“. Nechávají se inspirovat popem, rockem, funky, folkem i rapem – žánrově tedy víceméně nemají hranice.