Glow Music - večerní koncert na Stezce korunami stromů

lokalita: Lipno nad Vltavou

11. 7., 2000 — 26. 7., 2100

Sledování západu slunce z 40 metrů vysoké věže zní snově. My pro vás ale máme ještě mnohem víc! I letos jsme připravili hudební program, který ideálně poslouží k dokreslení romantické atmosféry.

 Na koncerty se můžete těšit celé léto – každé úterý vždy ve 20:00 hodin. V den konání koncertu je prodloužena nejen otevírací doba Stezky, ale také provoz lanové dráhy Lipno Expres, kterou můžete zvolit v případě, že si při návratu na centrální parkoviště budete chtít vychutnat pohled na hvězdnou oblohu. Možné je využít i Stezkabus, který svou poslední jízdu uskuteční ve 23:30 hodin. Vstupné na koncert je v ceně vstupenky na Stezku korunami stromů. V termínu konání koncertu je tobogán od 19 hodin uzavřen.

GLOW je hudební projekt manželů Vlaďky a Adama Glowaczových, který vznikl v roce 2022. Vlaďka vystudovala zpěv na Pražské konzervatoři, původně se věnovala klasice a již během studií vystupovala v Čechách, Německu či v Rakousku. Adam hrál v reggae kapele Pub Animals, klavíru se věnuje od svých tří let. Zpěv a klavír spojili a nyní vystupují společně s cover verzemi světových hitů. Hudební repertoár obsahuje skladby od Adele, Rihanny, Anety Langerové, Coldplay a dalších.