Kool-Aid - večerní koncert na Stezce korunami stromů

lokalita: Lipno nad Vltavou

22. 8., 2000 — 2100

Sledování západu slunce z 40 metrů vysoké věže zní snově. My pro vás ale máme ještě mnohem víc! I letos jsme připravili hudební program, který ideálně poslouží k dokreslení romantické atmosféry. 

Na koncerty se můžete těšit celé léto – každé úterý vždy ve 20:00 hodin. V den konání koncertu je prodloužena nejen otevírací doba Stezky, ale také provoz lanové dráhy Lipno Expres, kterou můžete zvolit v případě, že si při návratu na centrální parkoviště budete chtít vychutnat pohled na hvězdnou oblohu. Možné je využít i Stezkabus, který svou poslední jízdu uskuteční ve 23:30 hodin. Vstupné na koncert je v ceně vstupenky na Stezku korunami stromů. V termínu konání koncertu je tobogán od 19 hodin uzavřen.

Kool-Aid je českobudějovická pětičlenná kapela. Kombinují jemnější kytarový zvuk s využitím akustických i elektronických nástrojů, to vše podtrhují propracovanými vícehlasy. Kapela vydala své debutové EP v roce 2011, poté se na několik let odmlčela. V roce 2014 se vrátili v novém složení s dalším albem s názvem EP2.