Dobrodružná cesta Táborem

Nejen město husitů, ale i dětský ráj - tak by mohlo být přezdíváno město Tábor. V Táboře totiž najdete nepřeberné množství zajímavostí a atrakcí právě pro děti předškolního i školního věku - Husitské muzeum, podzemní chodby, hrad Kotnov, Muzeum čokolády, Strašidelné podzemí a Skřítkov, středověký skanzen Housův mlýn s filmovou zbrojnicí, Muzeum Lega, Botanickou zahradu, největší jihočeskou zoologickou zahradu Zoo Tábor, rozhledny Hýlačka a Babina, Muzeum pivovarnictví, nejstarší elektrickou železniční trať ve střední Evropě z Tábora do Bechyně, ale i přírodu nadosah města - nádherné údolí řeky Lužnice a koupání ve vodní nádrži Jordán. 

Většina zajímavostí přitom má ve své nabídce speciální programy pro školy a školky. Stačí si jen vybrat, jak si sami poskládáte nabitý školní výlet do Tábora plný dobordužství. A díky množství zajímavostí nemusíte zůstat jen u jednoho dne.

Tip na dvoudenní výlet

Jedinečné kulisy historického města Tábor se stanou svědky nečekaných, ale i poučných zážitků.

TIP: Od poloviny června do poloviny září jezdí o víkendech z Tábora do Bechyně historické Křížíkovy vozy na nejstarší elektrické dráze ve střední Evropě. Můžete si udělat výlet z Tábora až do Bechyně, nebo se histroickým vlakem projet na Horky a vydat se do zoo.

 

 

 

Chci rezervovat

Poptávkový formulář školního výletu

Zpět