Přidat do programu

Když počasí nepřeje - sportovní tipy

  • Aktivní Aktivní
  • Poznávací Poznávací
  • Adrenlinové Adrenlinové
  • Rodinné Rodinné

Zimní dovolená je pojmem, pod kterým si každý může představit něco jiného. Může se jednat o aktivní lyžování, snowboarding, zimní radovánky s dětmi nebo jen odpočinek v zasněžené krajině. Může se však stát, že počasí není pro ty venkovní radovánky ideální a venku je jen blátivá zima. Ale i pro tyto případy je Šumavsko ideálním prostředím. Nabízí spoustu naučných, relaxačních i indoorových sportovních aktivit. Stačí si jen vybrat...

Veřejné bruslení ve Vimperku

Historie vimperského hokeje sahá až do roku 1950, kdy byl vesměs studenty tehdejší vimperské VHŠ založen hokejový oddíl s názvem Slavoj OPK Vimperk. Areál zimního stadionu ve Vimperku nabízí všem nadšencům do bruslení možnost veřejného bruslení vždy podle ohlášeného harmonogramu na webových stránkách klubu HC Vimperk. Veřejné bruslení probíhá na ledové ploše vždy od září do dubna, a to vždy v neděli od 14:00 do 15:30 a občas i ve čtvrtek a sobotu.

Bowling bar Zlatá Hvězda

Moderní bowlingový bar Zlatá hvězda se nachází pouze několik kroků od hotelu Zlatá Hvězda ve Vimperku a představuje tak ideální formu zábavy nejen pro hotelové hosty, ale i ostatní návštěvníky, kteří se chtějí bavit. Bowling disponuje čtyřmi bowlingovými drahami a moderním zázemím. Dvě bowlingové dráhy jsou určené pro děti, které si tak mohou pod dohledem rodičů užít spoustu zábavy. Bowling Zlatá Hvězda kombinuje atmosféru sportovního klubu a žijícího baru s řadou alkoholických a nealkoholických nápojů i koktejlů a hostům nabízí výborné občerstvení, například v podobě široké nabídky pizz a hamburgerů. Celý prostor sportovního zařízení je bezbariérový a umožňuje hru i pro tělesně postižené. Bowling je tak ideální volbou pro strávení zábavného dne či večera nejen za špatného počasí.

Krytý plavecký bazén Prachatice

Ve městě Prachatice najdeme moderní krytý plavecký bazén, který nabízí pestrou škálu aktivit pro návštěvníky v každém věku. Koupaliště je otevřeno denně vždy podle aktuální otevírací doby na webových stránkách. Součástí plaveckého areálu je velký a malý plavecký bazén, můžete rovněž využít služeb relaxační zóny a navštívit parní lázeň, whirpool, využít nabídky různých masáží, a nebo si zacvičit v místní posilovně. V určité dny je možné se účastnit i plavání s malými dětmi nebo lekcí aqua aerobicu. Je to ideální místo k odpočinku pro celou rodinu.

Stáhněte si náš tip na výlet v PDF, najdete tam mnoho zajímavých informací, kontaktů a tu pravou šumavskou pohodu....

Zpět