Lyžování a snb na Šumavsku

Šumavsko je ideálním místem pro Vaši zimní dovolenou.

Zimní dovolená je pojmem, pod kterým si každý může představit něco jiného. Může se jednat o aktivní lyžování, snowboarding, zimní radovánky s dětmi nebo jen odpočinek v zasněné krajině. Šumavsko je ideálním pro tyto typy aktivit. Nabízí nádhernou přírodu, která v zimním období působí až pohádkovým dojmem. Pokud zatoužíte po dovolené v horách, Šumavsko je ta správná volba.

Lyžařský areál Zadov

Přijďte si zalyžovat do lyžařského areálu Zadov. Areál se skládá ze dvou areálů. První areál Zadov -Churáňov je zaměřený na sjezdové lyžování a na svoje si zde přijdou i milovníci snowboardingu. Areál Zadov –Churáňov obsahuje celkem 7 sjezdovek, 2 lanové dráhy, 5 lyžařských vleků, dětský koberec. Část areálu je uměle zasněžována, takže se nemusíte bát, že by Vám počasí zkazilo zábavu. Lyžování si také můžete prodloužit díky jedinečné možnosti večerního lyžování! V areálu je pestrá nabídka stravování, při návštěvě můžete využít 5-ti klasických restaurací a dalších 6-ti zařízení s možností rychlého občerstvení. V dalším areálu Nové Hutě můžete využít 4 sjezdovky, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, začátečníky a mírně pokročilé lyžaře.
Nezapomeňte navštívit na Zadově i unikátní rozhlednu, která se ukrývá v útrobách bývalého skokanského můstku. Ten přestal sloužit svým účelům již v polovině 90. let a v roce 2015 byla po rekonstrukci otevřena rozhledna v bývalé nájezdové věži.

 

Lyžařský areál Kubova Huť

SKI areál Kvilda

 
Lyžařský areál Javorník Lyžařský areál Libínské Sedlo  
Skiareál Strážný Lyžařský areál Horní Vltavice  

Stáhněte si náš tip na výlet v PDF, najdete tam mnoho zajímavých informací, kontaktů a tu pravou šumavskou pohodu....