Přidat do programu

Adrenalin na Zadově

  • Aktivní Aktivní
  • Adrenlinové Adrenlinové

Prozkoumejte jedno z největších a nejnavštěvovanějších středisek Šumavy na zlomu Šumavských plání, které nabízí návštěvníkům celoroční provoz se zimními a letními aktivity. Vyjeďte lanovou dráhou do nadmořské výšky 1 105,1 metrů nad mořem, kde můžete po 158 schodech vystoupat na vrchol unikátní rozhledny v útrobách bývalého skokanského můstku. A aby toho adrenalinu nebylo málo, tak proč nenavštívit ještě lanový park, kde zažijete dobrodružné momenty se svou rodinou či přáteli.

Lanová dráha

Čtyřsedačková lanová dráha Zadov - Kobyla je ideální dopravou k rozhledně, která Vás vyveze z 952,3 metrů nad mořem do horní stanice ve výšce 1 105,1 metrů nad mořem. Pod lanovou dráhou je k dispozici velké bezplatné parkoviště, dětské hřiště a v provozu je i občerstvení.

Rozhledna Zadov

Rozhledna z roku 2015 je naprosto unikátní stavbou, jelikož se nachází v útrobách bývalého skokanského můstku, který přestal sloužit svému účelu již v polovině 90. let minulého století. Rozhledna nabízí výhled na Šumavu a Pošumaví od západu až po jihovýchod Zadova a naa své jihozápadné straně nabízí horolezeckou stěnu. Vyhlídková plošina se nachází ve výšce 1 109 metrů nad mořem a k jejímu vrcholku vede 158 schodů.

Lanový park

Areál nízkých a vysokých lanových překážek umístěných až ve 12 metrové výšce. Překážky vytvářejí dobrodružnou dráhu, a to přímo v korunách stromů nádherné šumavské přírody. Lanoví instruktoři dohlédnou na hladký průběh lezení a rádi vám pomohou s prvními krůčky po vratkém laně. Začnete nevysoko nad zemí, s každou překážkou to půjde lépe. Vystoupáte po žebříku a pak už jen... lezení, přechody, přejezdy a spousta skvělé zábavy.

Zpět