Přidat do programu

Za odpočinkem v lázních....

  • Lázeňské Lázeňské

Wellness centrum Aqua Viva svým návštěvníkům nabízí bazénový komplex s mírně slanou vodou, jenžna rozdíl od klasické sladkovodní chlorové technologie nezpůsobuje podráždění pokožky a sliznic. Součástí bazénové komplexu je plavecký bazén (25 m) a s ním propojený vodní svět s množstvím aqua atrakcí jako např. divokou řekou, perličkovou masážní hlavicí, stěnovou hydromasáží, chrliči, vodním hřibem či 40 m dlouhým tobogánem (vstup pro děti od 10 let) a whirpooly pro 6-12 osob. V prostorách plaveckého bazénu můžete využít pro relaxaci a uvolnění stresu i parní lázeň. Vedle plaveckého bazénu je i dětské brouzdaliště.

V areálu wellness centra můžete vyzkoušet také klasickou finskou saunu (80-95°C) s ochlazovacím venkovním bazénkem nebo vibrosaunu, kdy se vaše tělo zahřeje na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete. Relaxační vana floating ve tvaru mušle s velmi slanou hustou tekutinou (salinita Mrtvého moře) způsobuje nadnášení napodobující stav beztíže. V nabídce wellness centra je i vertikální solárium, masážní lůžko Dry Jet, provádí se zde i aplikace samoopalovacích nástřiků.

Návštěvníci wellness centra mohou využít i služeb fitness centra (130 m2), k dispozici je také squashový kurt a víceúčelová tělocvična (17,5 x 30 m, slouží zejména pro skupinový rehabilitační tělocvik, cvičení jógy a míčové hry).

Zájemci mohou vybírat také ze široké nabídky wellness masáží a procedur i luxusních kosmetických rituálů.

Zpět