Přidat do programu

Třeboň s dětmi

  • Poznávací Poznávací
  • Rodinné Rodinné

Dům Štěpánka Netolického

Dům, v kterém žil slavný stavitel rybníků dnes slouží jako galerie a expozice rybníkářství. Přijď si vyzkoušet práci s měřičskými nástroji a napájení rybníků vodou díky modelu Zlaté stoky.

www.dumstepankanetolickeho.cz

 

Dům přírody Třeboňska

Nahlédni do historie přírody a krajiny Třeboňska skrze expozici Krajina a lidé. V návštěvnickém středisku na tebe čeká malý kamarád Milda Dubulík, který tě provede Třeboní.

www.dumprirody.cz/dum-prirody-trebonska

 

Záchranná stanice Třeboň pro volně žijící živočichy

V záchranné stanici pečují o nalezená divoká zvířátka, která zde dostanou první pomoc a v případě potřeby také veterinární péči. Po uzdravení jsou vypuštěna zpět do volné přírody. Některá zvířátka zde však najdou trvalý domov a ty je můžeš v rámci komentovaných prohlídek navštívit.

www.vydry.org

 

Třeboň v marcipánu

Třeboň v marcipánu je muzeum, čokolaterie a dílnička v jednom. Expozice zábavnou formou představí dějiny města, historické osobnosti a pověsti a to vše pomocí marcipánových modelů.

http://trebonvmarcipanu.cz

 

Wellness centrum Aqua Viva

V bazénovém komplexu s mírně slanou vodou na tebe čeká plavecký bazén a vodní svět s řadou atrakcí, tobogánem (vstup od 10 let) či dětským brouzdalištěm.

www.laznetrebon.cz

 

Náš tip: Stáhni si aplikaci Skryté příběhy a vydej se po stopách zajímavých osobností v Třeboni, Suchdole nad Lužnicí a Veselí nad Lužnicí.

Zpět